Obiekt Domek w Widokowej Osadzie położony jest w miejscowości Międzylesie. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 40 km, Pałac w Litomyślu – 49 km. W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Szachowy – 41 km, Pijalnia Wód Mineralnych – 42 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom wakacyjny. This holiday home is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-equipped kitchen. The holiday home also has a barbecue. Featuring a terrace with mountain views, this holiday home also offers air conditioning and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Międzylesiu
Międzylesie opis: Miasto Międzylesie wg tradycji założone zostało przez jednego z książąt czeskich. To, co wiadomym jest, to fakt iż w roku 1264 utworzone zostały dobra międzyleskie. W 1294 r. król Czech Wacław II przekazuje dobra międzyleskie wraz z miastem Międzylesie klasztorowi Cystersów z Kamieńca Ząbkowickiego. W latach 1519-1523 dzierżawcą dóbr międzyleskich stał się Hans von Tschirinhaus, a w 1551 roku jego potomkowie stali się ich długoletnimi właścicielami. Za ich panowania przeprowadzili nowe akcje osadnicze, wystarali się o potwierdzenie herbu miasta, przebudowali stary zamek i w 1581 roku uzyskali odnowienie praw miejskich dla Międzylesia. W 1653 r. dobra międzyleskie nabył magnat austriacki, hrabia Michael Ferdinand von Althann. Jego spadkobiercy w 1670 r. odbudowali kościół Św. Barbary, w 1675 kościół parafialny, a następnie szkołę, dokończyli budowę dworu, zbudowali pierwszy wodociąg i szpital dla ubogich.