Obiekt Przy Deptaku położony jest w miejscowości Nowy Sącz i oferuje bezpłatne Wi-Fi oraz klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Nikifora – 34 km, PKP Krynica Zdrój – 35 km. Odległość ważnych miejsc od apartamentu: Zamek w Wiśniczu – 48 km, Zamek w Lubowli – 46 km.
W apartamencie znajduje się podłoga wyłożona parkietem. Goście mają do dyspozycji sypialnię (1) oraz łazienkę (1) z prysznicem, wanną i suszarką do włosów. Z okien roztacza się widok na miasto. Wyposażenie aneksu kuchennego obejmuje lodówkę, mikrofalówkę, płytę kuchenną, a także ekspres do kawy i czajnik.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wierchomla Train Station – 31 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament z 1 sypialnią. The air-conditioned apartment has 1 bedroom and 1 bathroom with a bath and a shower. In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment offers a tea and coffee maker, a seating area, a dining area, a flat-screen TV with streaming services, as well as city views. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Nowym Sączu
Nowy Sącz opis: Nowy Sącz został lokowany 8 listopada 1292 przez króla Wacława II. Miasto zawdzięczało szybki rozwój licznym przywilejom oraz położeniu na szlaku handlowym na Węgry. W XIV w. Za panowania Kazimierza Wielkiego, wybudowany został zamek i mury obronne. 13 grudnia 1655 mieszczanie sądeccy, pod dowództwem braci Wąsowiczów i przy wsparciu oddziałów Gabriela Wojniłłowicza, uwolnili miasto od najeźdźców szwedzkich. Tym samym rozpoczął się zryw narodu polskiego przeciwko najeźdźcy z północy. W 1889 Nowy Sącz stał się gminą miejską. W 1912 jako w jednym z pierwszych miast w Polsce wybudowano elektrownię. Podczas I wojny światowej, w latach 1914-1915, miasto przejściowo okupowali Rosjanie. 6 września 1939 Nowy Sącz został zajęty przez wojska niemieckie. W latach okupacji niemieckiej przez Nowy Sącz prowadziły szlaki przerzutu żołnierzy na Węgry do organizowanej we Francji a potem Anglii armii polskiej.