Obiekt Apartament Browarna znajduje się w miejscowości Nowy Sącz. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Nikifora – 32 km, PKP Krynica Zdrój – 33 km, Zamek w Lubowli – 47 km. Goście mogą korzystać z bezpłatnego WiFi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
W apartamencie zapewniono balkon, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Wierchomla Train Station – 32 km, Ruiny zamku w Muszynie – 43 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Ten apartament z oddzielnym wejściem mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z kabiną prysznicową i suszarką do włosów. W doskonale wyposażonym aneksie kuchennym znajdują się przybory kuchenne, płyta kuchenna, lodówka i zmywarka do naczyń. Udogodnienia w apartamencie obejmują pralkę, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych oraz balkon z widokiem na góry. W tej opcji zakwaterowania znajdują się 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 48 mkw.
Noclegi w Nowym Sączu
Nowy Sącz opis: Nowy Sącz został lokowany 8 listopada 1292 przez króla Wacława II. Miasto zawdzięczało szybki rozwój licznym przywilejom oraz położeniu na szlaku handlowym na Węgry. W XIV w. Za panowania Kazimierza Wielkiego, wybudowany został zamek i mury obronne. 13 grudnia 1655 mieszczanie sądeccy, pod dowództwem braci Wąsowiczów i przy wsparciu oddziałów Gabriela Wojniłłowicza, uwolnili miasto od najeźdźców szwedzkich. Tym samym rozpoczął się zryw narodu polskiego przeciwko najeźdźcy z północy. W 1889 Nowy Sącz stał się gminą miejską. W 1912 jako w jednym z pierwszych miast w Polsce wybudowano elektrownię. Podczas I wojny światowej, w latach 1914-1915, miasto przejściowo okupowali Rosjanie. 6 września 1939 Nowy Sącz został zajęty przez wojska niemieckie. W latach okupacji niemieckiej przez Nowy Sącz prowadziły szlaki przerzutu żołnierzy na Węgry do organizowanej we Francji a potem Anglii armii polskiej.