Apartamenty Wiktora w Polanicy-Zdroju oferują szereg udogodnień, które zapewniają komfortowy i relaksujący pobyt w tej malowniczej lokalizacji.
Na miejscu dostępny jest bezpłatny parking prywatny 🚗, a także parking dla osób niepełnosprawnych. Dzięki temu, goście mogą cieszyć się wygodnym dostępem do obiektu bez potrzeby wcześniejszej rezerwacji.
Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi 🌐, które jest dostępne w całym budynku, umożliwiając nieprzerwany dostęp do Internetu.
W apartamentach znajduje się dobrze wyposażona kuchnia 🍳 z płytą kuchenną, czajnikiem elektrycznym, lodówką, aneksem kuchennym, oraz przyborami kuchennymi. Stół i krzesełko dla dzieci zapewniają wygodę podczas posiłków.
W sypialni 🛏️ dostępna jest pościel, a łazienka 🚿 wyposażona jest w papier toaletowy, ręczniki, oraz prywatną część z wanną lub prysznicem.
Salon 🛋️ oferuje część jadalną, sofa (rozkładana) i część wypoczynkową, co sprzyja relaksowi po dniu pełnym atrakcji.
Obiekt wyposażony jest w telewizor 📺 z dostępem do kanałów kablowych. W pokojach znajdują się także wieszak na ubrania, sprzęt do prasowania 🔧 (żelazko), oraz rozkładana sofa.
Zwierzęta są akceptowane 🐾, jednak mogą obowiązywać dodatkowe opłaty.
Na terenie obiektu znajdują się meble ogrodowe, stół na świeżym powietrzu, taras słoneczny, grill 🔥 oraz sprzęt do grillowania. Goście mogą także korzystać z tarasu i ogrodu 🌳.
Dla tych, którzy chcą się zrelaksować, dostępna jest sauna 🧖♀️, za którą może być pobierana dodatkowa opłata. Można również skorzystać z transferu 🚐, w tym transferu lotniskowego, który również może wiązać się z dodatkowymi kosztami.
W obiekcie znajdują się plac zabaw dla dzieci 🛝 oraz dodatkowe udogodnienia dla rodzin. Monitoring wokół obiektu oraz system alarmowy zapewniają bezpieczeństwo, a monitoring w pomieszczeniach ogólnodostępnych dodatkowo zwiększa komfort pobytu.
Apartamenty Wiktora są dostępne w językach angielskim i polskim. Dla gości, którzy potrzebują, istnieje możliwość wystawienia faktury.
Noclegi w Polanicy-Zdroju
Polanica-Zdrój opis: Miasto położone w dolinie Bystrzycy Dusznickiej u podnóża masywu Piekielnej Góry (południowo-wschodni kraniec Gór Stołowych), a południowa część miasta (dzielnica Sokołówka) na zboczach Gór Bystrzyckich w pobliżu Kamiennej Góry. Miasto leży na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkiej. Do tego obszaru dotarł lądolód skandynawski w okresie zlodowacenia staropolskiego. Okoliczne wzniesienia ukształtowane są głównie z górnokredowych piaskowców. Nazwa Heyde (niem. "wrzosowisko", "puszcza" albo "pustać", "polana") pojawiła się po raz pierwszy w źródłach pisanych w 1347 przy okazji wymienienia z nazwy dóbr należących do rodu von Glaubitzów (von Glubosów). Funkcjonuje ona w późniejszym okresie w różnych odmianach – najczęściej: Heide i Heyde. W XVI w. po założeniu osady Neu Heyde (obecnie Polanica Górna) określano ją dla odróżnienia jako Alt Heyde. Zachodnią część miasta porasta las dolnoreglowy (świerk, buki, jawory, jodły, brzozy, jarzębiny i modrzewie, sosna zwyczajna).