Obiekt Mała Ostoja oferuje balkon oraz widok na góry. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – około 27 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 3,2 km znajduje się Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano taras, sypialnię (1), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i płytą kuchenną. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Dostępna przez całą dobę obsługa recepcji, która mówi w języku angielskim i polskim, chętnie udzieli niezbędnych porad.
Na terenie obiektu Mała Ostoja znajduje się sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Szachowy – 4,5 km, Pijalnia Wód Mineralnych – 4,9 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 1 sypialnią. In the well-fitted kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a tea and coffee maker. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also offers a private entrance and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Dom wakacyjny - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Polanicy-Zdroju
Polanica-Zdrój opis: Pierwsze wzmianki z 1347 r. Osada była własnością rodu rycerskiego von Glaubitz. Z 1597 roku pochodzą wzmianki o istnieniu w okolicy wsi źródeł mineralnych. W 1630 założono folwark. W latach 1706–1707 zakon jezuitów wybudował dwór z kaplicą, który zaczął służyć pierwszym kuracjuszom, docierającym do Polanicy. Wyraźniejszy rozwój datuje się od XIX wieku, kiedy nowy właściciel Polanicy ocembrował jedno z pięciu tryskających wówczas źródeł (Józef), wzniósł dom zdrojowy (drewniane łazienki) i zamienił okoliczne pola na ogród. Wówczas też w Polanicy istniała już szlifiernia szkła, młyny wodne, tartak, browar, wytwórnia sadzy i leśniczówka. W 1890 doprowadzono linię kolejową z Kłodzka, co przyczyniło się do rozwoju uzdrowiska. Na początku I wojny światowej uzdrowisko zamknięto, a w domu zdrojowym urządzono szpital. Z ważniejszych inwestycji okresu międzywojennego wymienić należy teatr zdrojowy na 700 miejsc, otwarty w 1925 i nowe łazienki z 1930 Dawny teatr zamieniono na kasyno, zmodernizowano i rozbudowano urządzenia lecznicze oraz rozległy park. W tym też okresie zbudowano tor saneczkowy i skocznię narciarską. W czasie drugiej wojny światowej rozbudowa uzdrowiska została zahamowana, ponownie sanatoria zamieniono na szpitale wojskowe. W miejsce kuracjuszy pojawili się ranni żołnierze. Ponieważ miejscowość nie doznała zniszczeń wojennych, uzdrowisko wkrótce zaczęło przyjmować polskich kuracjuszy. Gośćmi kurortu byli m.in. Maria Dąbrowska, Mieczysław Fogg, Janusz Gniatkowski, a później znani arcymistrzowie szachowi, uczestnicy Memoriału Akiby Rubinsteina. Łagodny, podgórski klimat oraz obfite źródła wód mineralnych stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku, leczenia chorób układu krążenia i przewodu pokarmowego, a także zwalczania nałogu palenia tytoniu.