Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój usytuowany jest w pobliżu Parku Zdrojowego w Polanicy-Zdroju. W obiekcie znajduje się Centrum SPA z kompleksem saun i basenem. Mieszczący się w hotelu Instytut Kosmetyczny Dr Irena Eris oferuje rozmaite zabiegi kosmetyczne i pielęgnacyjne. W okolicy obiektu panują doskonałe warunki do jazdy na nartach oraz uprawiania turystyki pieszej i rowerowej.
Przestronne pokoje zapewniają klimatyzację, balkon oraz bezpłatne WiFi. Każdy pokój wyposażony jest w telefon, minibar, suszarkę do włosów, telewizor LCD i sprzęt do prasowania.
Hotel SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój udostępnia dodatkowo kort do squasha, a także studio do ćwiczeń cardio i siłownię. Pozostałe udogodnienia obejmują zaplecze konferencyjne i przechowalnię bagażu. Obiekt oferuje także bezpłatny odkryty parking.
W hotelowej restauracji Art Deco serwowane są różnorodne dania i szeroki wybór win.
W obiekcie Goście mogą pograć w bilard lub kręgle. Dla dzieci przygotowano plac zabaw oraz specjalny klub.
Kłodzko oddalone jest od hotelu o 14 km. Odległość od wrocławskiego lotniska im. Mikołaja Kopernika wynosi 82 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Podczas zameldowania należy okazać kartę kredytową, której użyto do dokonania rezerwacji. W przypadku braku karty Goście proszeni są o wcześniejszy kontakt z personelem obiektu.
Pokój Dwuosobowy typu Club. Ten pokój dwuosobowy wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i wysokiej jakości nagłośnieniem. Oferta obejmuje bezpłatną obsługę pokoju. Do dyspozycji Gości jest ekspres do kawy na kapsułki (bezpłatne kapsułki dostępne są w razie potrzeby). Pozostałe udogodnienia obejmują bezpłatne miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz bezpłatny dostęp do stołu bilardowego, kręgielni, kortu tenisowego i kortu do squasha. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Standard. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z prysznicem i bidetem. Dla Gości przygotowano suszarkę do włosów, szlafroki oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. Pokój dwuosobowy jest przestronny i klimatyzowany. Wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, minibar, szafę oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. Z okien roztacza się widok na ogród. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Providing free toiletries and bathrobes, this triple room includes a private bathroom with a shower, a bidet and a hairdryer. The spacious air-conditioned triple room provides a flat-screen TV with cable channels, a minibar, a tea and coffee maker, a wardrobe as well as garden views. The unit offers 2 beds. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 37 mkw.
Noclegi w Polanicy-Zdroju
Polanica-Zdrój opis: Pierwsze wzmianki z 1347 r. Osada była własnością rodu rycerskiego von Glaubitz. Z 1597 roku pochodzą wzmianki o istnieniu w okolicy wsi źródeł mineralnych. W 1630 założono folwark. W latach 1706–1707 zakon jezuitów wybudował dwór z kaplicą, który zaczął służyć pierwszym kuracjuszom, docierającym do Polanicy. Wyraźniejszy rozwój datuje się od XIX wieku, kiedy nowy właściciel Polanicy ocembrował jedno z pięciu tryskających wówczas źródeł (Józef), wzniósł dom zdrojowy (drewniane łazienki) i zamienił okoliczne pola na ogród. Wówczas też w Polanicy istniała już szlifiernia szkła, młyny wodne, tartak, browar, wytwórnia sadzy i leśniczówka. W 1890 doprowadzono linię kolejową z Kłodzka, co przyczyniło się do rozwoju uzdrowiska. Na początku I wojny światowej uzdrowisko zamknięto, a w domu zdrojowym urządzono szpital. Z ważniejszych inwestycji okresu międzywojennego wymienić należy teatr zdrojowy na 700 miejsc, otwarty w 1925 i nowe łazienki z 1930 Dawny teatr zamieniono na kasyno, zmodernizowano i rozbudowano urządzenia lecznicze oraz rozległy park. W tym też okresie zbudowano tor saneczkowy i skocznię narciarską. W czasie drugiej wojny światowej rozbudowa uzdrowiska została zahamowana, ponownie sanatoria zamieniono na szpitale wojskowe. W miejsce kuracjuszy pojawili się ranni żołnierze. Ponieważ miejscowość nie doznała zniszczeń wojennych, uzdrowisko wkrótce zaczęło przyjmować polskich kuracjuszy. Gośćmi kurortu byli m.in. Maria Dąbrowska, Mieczysław Fogg, Janusz Gniatkowski, a później znani arcymistrzowie szachowi, uczestnicy Memoriału Akiby Rubinsteina. Łagodny, podgórski klimat oraz obfite źródła wód mineralnych stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku, leczenia chorób układu krążenia i przewodu pokarmowego, a także zwalczania nałogu palenia tytoniu.