Villa Laura znajduje się 200 metrów od Parku Zdrojowego i sanatorium Wielka Pieniawa. Obiekt ten oferuje pokoje z czajnikiem elektrycznym oraz telewizorem z dostępem do kanałów telewizji satelitarnej. Do dyspozycji Gości jest także w pełni wyposażona kuchnia.
Wszystkie pokoje obejmują część wypoczynkową oraz łazienkę z prysznicem. Niektóre pokoje dysponują balkonem z widokiem na ogród i rzekę Bystrzyca Dusznicka.
Goście mogą korzystać ze wspólnej, w pełni wyposażonej kuchni i jadalni. Do ich dyspozycji jest także przestronna altana ze sprzętem do grillowania w cichej części ogrodu nad rzeką.
Villa Laura dysponuje placem zabaw dla dzieci oraz przechowalnią sprzętu narciarskiego.
Obiekt znajduje się 200 metrów od krytego basenu i kompleksu spa. Od dworca autobusowego w Polanicy-Zdroju dzieli go 300 metrów.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
Pokój jednoosobowy. Jest to prosto urządzony pokój z łazienką, telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz czajnikiem elektrycznym. Pokój Jednoosobowy - 1 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 10 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Niektóre pokoje wyposażone są w podwójną rozkładaną sofę. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Some with a balcony. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 17 mkw. ;
Pokój Czteroosobowy. Jest to prosto urządzony pokój z łazienką, balkonem, telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz czajnikiem elektrycznym. Pokój Czteroosobowy - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 24 mkw. ;
Apartament dwupoziomowy. The unit has 4 beds. Apartament - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
Noclegi w Polanicy-Zdroju
Polanica-Zdrój opis: Miasto położone w dolinie Bystrzycy Dusznickiej u podnóża masywu Piekielnej Góry (południowo-wschodni kraniec Gór Stołowych), a południowa część miasta (dzielnica Sokołówka) na zboczach Gór Bystrzyckich w pobliżu Kamiennej Góry. Miasto leży na granicy Gór Stołowych, Gór Bystrzyckich i Kotliny Kłodzkiej. Do tego obszaru dotarł lądolód skandynawski w okresie zlodowacenia staropolskiego. Okoliczne wzniesienia ukształtowane są głównie z górnokredowych piaskowców. Nazwa Heyde (niem. "wrzosowisko", "puszcza" albo "pustać", "polana") pojawiła się po raz pierwszy w źródłach pisanych w 1347 przy okazji wymienienia z nazwy dóbr należących do rodu von Glaubitzów (von Glubosów). Funkcjonuje ona w późniejszym okresie w różnych odmianach – najczęściej: Heide i Heyde. W XVI w. po założeniu osady Neu Heyde (obecnie Polanica Górna) określano ją dla odróżnienia jako Alt Heyde. Zachodnią część miasta porasta las dolnoreglowy (świerk, buki, jawory, jodły, brzozy, jarzębiny i modrzewie, sosna zwyczajna).