Obiekt Domek Góralski Chatka Puchatka oferuje ogród, balkon oraz widok na rzekę. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Zakopane – około 4,6 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i płyta kuchenna, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Domek Góralski Chatka Puchatka znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Aqua Park Zakopane – 5,2 km, Tatrzański Park Narodowy – 7,3 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. Guests will have a special experience as the holiday home offers a fireplace. Featuring a private entrance, this holiday home consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a toaster in the fully equipped kitchen. The holiday home also offers a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also provides a tea and coffee maker and a flat-screen TV with cable channels. The unit offers 5 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
Noclegi w Poroninie
Poronin opis: Pierwsze wzmianki o Poroninie pochodzą z roku 1624, ale nazwa Poronin, choć w odniesieniu do rzeki, pojawia się już w 1254. Przypuszcza się, iż teren dzisiejszego centrum gminy był we wczesnym średniowieczu wielką polaną wypasową, przysiółkiem Białego Dunajca, o nazwie Bańkówki (vel: Wańkówki). Około 1620 Poronin stał się odrębną wsią. W 1806 wybudowano tu kaplicę, a w 1833 utworzono samodzielną parafię z kościołem. Około 1813 powstał w Poroninie zakład przerabiający surówkę - Kuźnia Poroniańska. Wyrabiano tu doskonałe kosy i lemiesze. Stąd pochodzi nazwa części wsi- Kośne Hamry. Już w początkach XIX w. Poronin był letniskiem, znanym bardziej niż Zakopane. Bywali tu wielcy Polacy, jak: Jan Matejko, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Leon Wyczółkowski, Jan Kasprowicz, Władysław Orkan, Leopold Staff. W latach 1913-1914 w zajeździe Pawła Guta Mostowego bywał, mieszkający w pobliskim Białym Dunajcu - Włodzimierz Ilicz Lenin. W 1947 w budynku karczmy Gutów-Mostowych utworzono Muzeum Lenina a na przyległym placu postawiono jego pomnik. Muzeum zlikwidowano w 1990, a pomnik obalono. Obecnie w tym budynku mieści się Gminny Ośrodek Kultury. Przez wiele lat Poronin był stolicą gminy. W 1977 wraz z sąsiednimi wsiami włączono go do Gminy Tatrzańskiej. Jednakże z dniem 30 grudnia 1994 ponownie utworzono Gminę Poronin.