Luxury Chalet Villa Gorsky to wolno stojąca willa ze sprzętem do grillowania, placem zabaw dla dzieci i miejscem na rozpalenie ogniska. Obiekt usytuowany jest w Poroninie, 15 minut jazdy od centrum Zakopanego i 3,7 km od wyciągu narciarskiego Cabanówka. Udogodnienia dostępne na miejscu obejmują także bezpłatny prywatny parking i bezpłatne WiFi.
Willa dysponuje przestronnym salonem z kominkiem i tarasem z pięknym widokiem na Tatry, kuchnią ze zmywarką, piekarnikiem, kuchenką mikrofalową i ekspresem do kawy, telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych oraz łazienką z wanną i umywalkami.
Na miejscu znajduje się też sauna i przechowalnia sprzętu narciarskiego. W obiekcie można wypożyczyć rowery, a okolica cieszy się dużą popularnością wśród miłośników narciarstwa, jazdy konnej i turystyki rowerowej.
Najbliższe lotnisko, Kraków-Balice, oddalone jest o 85 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek typu Superior. W pokoju tym znajduje się telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. Domek - 20 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 270 mkw.
Noclegi w Poroninie
Poronin opis: Pierwsze wzmianki o Poroninie pochodzą z roku 1624, ale nazwa Poronin, choć w odniesieniu do rzeki, pojawia się już w 1254. Przypuszcza się, iż teren dzisiejszego centrum gminy był we wczesnym średniowieczu wielką polaną wypasową, przysiółkiem Białego Dunajca, o nazwie Bańkówki (vel: Wańkówki). Około 1620 Poronin stał się odrębną wsią. W 1806 wybudowano tu kaplicę, a w 1833 utworzono samodzielną parafię z kościołem. Około 1813 powstał w Poroninie zakład przerabiający surówkę - Kuźnia Poroniańska. Wyrabiano tu doskonałe kosy i lemiesze. Stąd pochodzi nazwa części wsi- Kośne Hamry. Już w początkach XIX w. Poronin był letniskiem, znanym bardziej niż Zakopane. Bywali tu wielcy Polacy, jak: Jan Matejko, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Leon Wyczółkowski, Jan Kasprowicz, Władysław Orkan, Leopold Staff. W latach 1913-1914 w zajeździe Pawła Guta Mostowego bywał, mieszkający w pobliskim Białym Dunajcu - Włodzimierz Ilicz Lenin. W 1947 w budynku karczmy Gutów-Mostowych utworzono Muzeum Lenina a na przyległym placu postawiono jego pomnik. Muzeum zlikwidowano w 1990, a pomnik obalono. Obecnie w tym budynku mieści się Gminny Ośrodek Kultury. Przez wiele lat Poronin był stolicą gminy. W 1977 wraz z sąsiednimi wsiami włączono go do Gminy Tatrzańskiej. Jednakże z dniem 30 grudnia 1994 ponownie utworzono Gminę Poronin.