Obiekt Dom Wakacyjny JM położony jest w miejscowości Prudnik i oferuje ogród, wspólny salon oraz taras. Na miejscu zapewniono też bezpłatne Wi-Fi, a Goście mogą podziwiać widok na ogród. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W domu wakacyjnym z 5 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych oraz odtwarzaczem DVD, a także kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Dom Wakacyjny JM znajduje się sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Politechnika Opolska – 49 km, Moszna Castle – 22 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek z 5 sypialniami. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchen. The holiday home also comes with a barbecue. The spacious holiday home features a flat-screen TV with cable channels, a washing machine, a private entrance, a seating area as well as garden views. The unit has 8 beds. Dom wakacyjny - 12 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 140 mkw.
Noclegi w Prudniku
Prudnik opis: Ślady pobytu człowieka na terenie obecnego miasta Prudnik, potwierdzone badaniami archeologicznymi, sięgają epoki paleolitu. Miejscowa ludność utrzymywała kontakty handlowe z Rzymem, co dokumentują znalezione tu rzymskie monety datowane na lata 700 p.n.e. – 1250 n.e. Istnieją dwie wersje powstania miasta. Pierwsza z tych wersji, obalona przez Weltzla w XIX w. mówi, że drewniany zamek Wagendrösel założyli ok. 1000 roku templariusze co jest ewidentną nieprawdą, gdyż zakon powstał dopiero w 1118 roku. W XIX w. wieża miała być rozebrana, ale gdy pruski oficer dowiedział się o jej pochodzeniu, kazał ją zostawić. Druga wersja, która znajduje już częściowe potwierdzenie w dokumentach historycznych, wskazuje, że założycielem miasta był najwyższy marszałek Królestwa Czech i namiestnik Styrii - czeski wielmoża Wok z Rożemberka (Woko de Rosenberch, Vok I. z Rožmberka). W latach 1255-1259 założył on w okolicy obecnego Prudnika kilka wsi i w zakolu rzeki Prudnik – zamek gotycki, kontrolujący ruch na szlaku handlowym z Nysy do Opawy.