Obiekt Domek u Lucy położony jest w miejscowości Rabka i oferuje ogród, sprzęt do grillowania oraz bezpłatne WiFi. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W okolicy domku letniskowego panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domku letniskowym zapewniono balkon, 2 sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także 1 łazienkę z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domku letniskowym zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Domek u Lucy znajduje się plac zabaw.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 32 km, Dworzec PKP Zakopane – 40 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kraków-Balice, znajduje się 76 km od obiektu Domek u Lucy. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Na terenie obiektu obowiązuje zakaz palenia.W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Obiekt usytuowany jest w dzielnicy mieszkaniowej, w związku z czym Goście proszeni są o zachowanie ciszy.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek z 2 sypialniami. Featuring a private entrance, this chalet consists of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the kitchenette. The chalet also offers a barbecue. The chalet provides a flat-screen TV, a washing machine, soundproof walls, a tea and coffee maker as well as garden views. The unit offers 5 beds. Domek - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 58 mkw.
Noclegi w Rabce
Rabka-Zdrój opis: Nazwę po raz pierwszy wymienia, powołując się na dokument Bolesława Wstydliwego z 1254 roku Jan Długosz w formie Sal in Rabschyca, co wskazywałoby na to, że już wówczas rabczańskie solanki były znane i prawdopodobnie wykorzystywane dla potrzeb klasztoru cystersów, na terenie dóbr których Rabka leżała. W wyniku badań przeprowadzonych w 1858 r. przez krakowskiego chemika Adolfa Aleksandrowicza i lekarza Fryderyka Skobla stwierdzono, że miejscowe solanki są jednymi z najsilniejszych solanek jodowo-bromowych w Europie. Pierwszy zakład kąpielowo-leczniczy powstał w 1864 roku, a osiem lat później otwarto zakład leczenia dzieci. Specyficzny mikroklimat spowodował, że Rabka szybko rozwijała się, zwłaszcza jako uzdrowisko dziecięce. Pod okupacją niemiecką działała tu szkoła policji bezpieczeństwa i SD, która kształciła także pewną liczbę polskich policjantów. Po wojnie był to obok Zakopanego ważny ośrodek leczenia gruźlicy. W latach 1975-1998 miasto administracyjnie należało do woj. nowosądeckiego.