Dom Kopaczówka - sauna, home spa Radków to idealne miejsce na wypoczynek z dala od codziennego zgiełku. ? Oferuje komfortowe warunki dla wszystkich gości, którzy pragną oderwać się od miejskiego życia i zrelaksować w malowniczym otoczeniu. Obiekt posiada pokoje dla niepalących ?, pokoje rodzinne ????, a także komfortowe wyposażenie. Dodatkowym atutem jest dostęp do bezpłatnego Wi-Fi ?, dzięki któremu można pozostać w kontakcie ze światem.
Na terenie obiektu znajduje się sauna ?♀️, która dostępna jest za dodatkową opłatą i stanowi doskonałe miejsce na regenerujący relaks. Goście mogą również spędzić czas na świeżym powietrzu korzystając z tarasu słonecznego ?, ogródka ?, czy przyjemnej strefy z meblami ogrodowymi ?. Obiekt oferuje także możliwość spędzania czasu przy ognisku czy pikniku, dzięki czemu każdy moment spędzony tutaj pozostanie niezapomniany.
Dom Kopaczówka to miejsce z idealną lokalizacją dla miłośników sportu i aktywności na świeżym powietrzu. Goście mogą skorzystać z pieszych wycieczek ?♀️, wycieczek rowerowych ?♂️, czy narciarstwa poza obiektem ❄️. Dodatkowo na życzenie dostępne są także wycieczki związane z jazdą konną ? czy wędkarstwem nad pobliskimi akwenami.
Obiekt dysponuje wspólną kuchnią ? oraz wspólną częścią rekreacyjną z telewizorem ?, gdzie można spędzić miłe chwile z rodziną i znajomymi. Parking jest dostępny zarówno na miejscu, jak i w prywatnym wariancie ?. Dla miłośników aktywności sportowych, obiekt proponuje kort tenisowy poza obiektem ? oraz inne dodatkowe atrakcje.
Dom Kopaczówka - sauna, home spa Radków to obiekt, który spełni oczekiwania zarówno osób pragnących spokoju, jak i tych szukających aktywności na świeżym powietrzu. ? Dzięki swojemu urokliwemu położeniu i pełnej gamie udogodnień, z pewnością będzie doskonałym wyborem na wypoczynek w każdej porze roku. ?
Noclegi w Radkowie
Radków opis: Radków wzmiankowany był już w 1290 jako Wünschelburg, a prawa miejskie uzyskał ok. 1320. Miasto było ośrodkiem produkcji rzemieślniczej, świadczą o tym występujące tutaj w XIV w. ławy chlebowe, mięsne i obuwnicze. W Radkowie zajmowano się także młynarstwem, piwowarstwem i sukiennictwem. Na przełomie XIV i XV w. ustalił się ostatecznie kształt Radkowa, który niewiele się zmienił do dzisiaj. W tym czasie wybudowano mury obronne wokół miasta, a w latach 1571-1580 kościół św. Doroty. W 1545 w mieście wybuchł groźny pożar, który strawił większą część Radkowa. Wojny w XVII i XVIII w. spowodowały upadek znaczenia miasta. Ożywienie gospodarcze miasta nastąpiło dopiero pod koniec XIX w., kiedy uruchomiono warsztaty tkactwa lnianego. W 1895 r. uruchomiono pobór kamieni piaskowca, którego wydobycie zwielokrotniono już w 1903 po wybudowaniu linii kolejowej. W roku 1925 zaczęła działalność poczta, oraz niewielkie fabryczki przemysłu drzewnego, spożywczego, włókienniczego i metalowego. W 1945 miasto zostało włączone do Polski i przyjęło obecną nazwę. Dotychczasowych mieszkańców wysiedlono do Niemiec.