Obiekt Odpocznij sobie położony jest w miejscowości Radków i oferuje widok na góry. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 21 km, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 40 km. Oferta domu wakacyjnego obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
Oferta domu wakacyjnego obejmuje kilka sypialni (2), salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, a także łazienkę (1) z prysznicem i suszarką do włosów. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pijalnia Wód Mineralnych – 19 km, Park Szachowy – 20 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Dom wakacyjny. Boasting a private entrance, this holiday home includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Meals can be prepared in the kitchenette, which has a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The holiday home offers a flat-screen TV with streaming services, a dining area, a wardrobe, a barbecue as well as garden views. The unit has 4 beds. Dom wakacyjny - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw.
Noclegi w Radkowie
Radków opis: Radków wzmiankowany był już w 1290 jako Wünschelburg, a prawa miejskie uzyskał ok. 1320. Miasto było ośrodkiem produkcji rzemieślniczej, świadczą o tym występujące tutaj w XIV w. ławy chlebowe, mięsne i obuwnicze. W Radkowie zajmowano się także młynarstwem, piwowarstwem i sukiennictwem. Na przełomie XIV i XV w. ustalił się ostatecznie kształt Radkowa, który niewiele się zmienił do dzisiaj. W tym czasie wybudowano mury obronne wokół miasta, a w latach 1571-1580 kościół św. Doroty. W 1545 w mieście wybuchł groźny pożar, który strawił większą część Radkowa. Wojny w XVII i XVIII w. spowodowały upadek znaczenia miasta. Ożywienie gospodarcze miasta nastąpiło dopiero pod koniec XIX w., kiedy uruchomiono warsztaty tkactwa lnianego. W 1895 r. uruchomiono pobór kamieni piaskowca, którego wydobycie zwielokrotniono już w 1903 po wybudowaniu linii kolejowej. W roku 1925 zaczęła działalność poczta, oraz niewielkie fabryczki przemysłu drzewnego, spożywczego, włókienniczego i metalowego. W 1945 miasto zostało włączone do Polski i przyjęło obecną nazwę. Dotychczasowych mieszkańców wysiedlono do Niemiec.