Obiekt Domki pod Derkaczem, położony w miejscowości Radków, oferuje ogród, wspólny salon oraz różne opcje zakwaterowania, w których zapewniono taras lub balkon, bezpłatne Wi-Fi i telewizor z płaskim ekranem. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
We wszystkich opcjach zakwaterowania znajduje się kuchnia z jadalnią oraz pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, czajnikiem i płytą kuchenną.
Na miejscu dostępny jest plac zabaw i sprzęt do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 21 km, Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 40 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. Jest to dom wakacyjny z kominkiem. Ten dom wakacyjny z oddzielnym wejściem mieści salon, 2 oddzielne sypialnie i łazienkę z prysznicem. W dobrze wyposażonej kuchni zapewniono płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne i czajnik elektryczny. Goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania. Udogodnienia obejmują taras z widokiem na ogród, część wypoczynkową oraz telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji gości są 4 łóżka. Dom wakacyjny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 58 mkw. ;
Dom z 2 sypialniami. Jest to dom wakacyjny z kominkiem. Ten dom wakacyjny oferuje 2 sypialnie, łazienkę z prysznicem, część wypoczynkową oraz taras, na którym można się zrelaksować. W dobrze wyposażonej kuchni zapewniono płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne i czajnik elektryczny. Goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania. Dom wakacyjny dysponuje oddzielnym wejściem i zapewnia widok na ogród. Udogodnienia obejmują telewizor z płaskim ekranem. Dla gości przygotowano owoce. Do dyspozycji gości są 4 łóżka. Dom wakacyjny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 58 mkw. ;
Dom z 2 sypialniami. Jest to dom wakacyjny z kominkiem. Ten dom wakacyjny z oddzielnym wejściem mieści salon, 2 oddzielne sypialnie oraz łazienkę z prysznicem. W dobrze wyposażonej kuchni zapewniono płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne i czajnik elektryczny. Goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania. Udogodnienia obejmują taras z widokiem na ogród, część wypoczynkową oraz telewizor z płaskim ekranem. Do dyspozycji gości są 4 łóżka. Dom wakacyjny - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 58 mkw. ;
Domek. Ten domek z oddzielnym wejściem mieści salon, 2 oddzielne sypialnie oraz łazienkę z prysznicem i suszarką do włosów. W dobrze wyposażonej kuchni przygotowano płytę kuchenną, lodówkę, zmywarkę do naczyń i przybory kuchenne. Goście mogą korzystać ze sprzętu do grillowania. Domek oferuje ponadto jadalnię, telewizor z płaskim ekranem i balkon z widokiem na ogród. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Domek - 4 osobowy.
Noclegi w Radkowie
Radków opis: Radków wzmiankowany był już w 1290 jako Wünschelburg, a prawa miejskie uzyskał ok. 1320. Miasto było ośrodkiem produkcji rzemieślniczej, świadczą o tym występujące tutaj w XIV w. ławy chlebowe, mięsne i obuwnicze. W Radkowie zajmowano się także młynarstwem, piwowarstwem i sukiennictwem. Na przełomie XIV i XV w. ustalił się ostatecznie kształt Radkowa, który niewiele się zmienił do dzisiaj. W tym czasie wybudowano mury obronne wokół miasta, a w latach 1571-1580 kościół św. Doroty. W 1545 w mieście wybuchł groźny pożar, który strawił większą część Radkowa. Wojny w XVII i XVIII w. spowodowały upadek znaczenia miasta. Ożywienie gospodarcze miasta nastąpiło dopiero pod koniec XIX w., kiedy uruchomiono warsztaty tkactwa lnianego. W 1895 r. uruchomiono pobór kamieni piaskowca, którego wydobycie zwielokrotniono już w 1903 po wybudowaniu linii kolejowej. W roku 1925 zaczęła działalność poczta, oraz niewielkie fabryczki przemysłu drzewnego, spożywczego, włókienniczego i metalowego. W 1945 miasto zostało włączone do Polski i przyjęło obecną nazwę. Dotychczasowych mieszkańców wysiedlono do Niemiec.