Wataha pod Basztami - Alfa w Radkowie to wyjątkowe miejsce oferujące komfortowy pobyt z licznymi udogodnieniami.
Obiekt zapewnia bezpłatny parking prywatny 🚗 na miejscu, co gwarantuje wygodę i bezpieczeństwo samochodów gości. Rezerwacja miejsca parkingowego nie jest konieczna.
Chociaż połączenie z Internetem nie jest dostępne, obiekt oferuje różne inne udogodnienia, które umilą pobyt.
W kuchni znajdziesz stół 🍽️ oraz nowoczesne urządzenia, takie jak płyta kuchenna, piekarnik, czajnik elektryczny, toster, zmywarka 🍽️ i lodówka 🧊. To wszystko, co potrzebne, aby przygotować pyszne posiłki.
W sypialni znajdziesz szafę 🧥 lub garderobę, które zapewnią wystarczająco dużo miejsca na Twoje rzeczy.
W łazience 🛁 dostępna jest wanna lub prysznic, a także papier toaletowy, ręczniki.
Salon 💺 to przestrzeń z częścią jadalną i rozkładaną sofą 🛋️, idealna do odpoczynku i spędzania czasu z rodziną lub przyjaciółmi.
W mediów/technologii obiekt oferuje telewizor z płaskim ekranem 📺, co pozwoli na relaks przy ulubionych programach.
W pokojach znajdziesz wieszak na ubrania, podłogę wyłożoną kafelkami lub marmurem oraz prywatne wejście.
Na zewnątrz obiektu znajdują się meble ogrodowe 🪑, taras 🌞 oraz ogród 🌳, gdzie można cieszyć się świeżym powietrzem i pięknymi widokami.
Z okien obiektu roztacza się widok na góry 🏔️, który dodaje uroku każdemu pobytowi.
Wataha pod Basztami - Alfa to wolnostojący budynek, w którym obowiązuje całkowity zakaz palenia 🚭 oraz zapewnione jest ogrzewanie 🌡️, co zapewnia komfort w każdą porę roku.
Noclegi w Radkowie
Radków opis: Radków wzmiankowany był już w 1290 jako Wünschelburg, a prawa miejskie uzyskał ok. 1320. Miasto było ośrodkiem produkcji rzemieślniczej, świadczą o tym występujące tutaj w XIV w. ławy chlebowe, mięsne i obuwnicze. W Radkowie zajmowano się także młynarstwem, piwowarstwem i sukiennictwem. Na przełomie XIV i XV w. ustalił się ostatecznie kształt Radkowa, który niewiele się zmienił do dzisiaj. W tym czasie wybudowano mury obronne wokół miasta, a w latach 1571-1580 kościół św. Doroty. W 1545 w mieście wybuchł groźny pożar, który strawił większą część Radkowa. Wojny w XVII i XVIII w. spowodowały upadek znaczenia miasta. Ożywienie gospodarcze miasta nastąpiło dopiero pod koniec XIX w., kiedy uruchomiono warsztaty tkactwa lnianego. W 1895 r. uruchomiono pobór kamieni piaskowca, którego wydobycie zwielokrotniono już w 1903 po wybudowaniu linii kolejowej. W roku 1925 zaczęła działalność poczta, oraz niewielkie fabryczki przemysłu drzewnego, spożywczego, włókienniczego i metalowego. W 1945 miasto zostało włączone do Polski i przyjęło obecną nazwę. Dotychczasowych mieszkańców wysiedlono do Niemiec.