Obiekt Domki Letniskowe Konik 3, położony w miejscowości Radków, zapewnia ogród, bezpłatne Wi-Fi, wspólną kuchnię i wspólny salon. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 22 km. Na terenie obiektu dostępny jest prywatny parking.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano taras, kilka sypialni (2), salon oraz aneks kuchenny z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 41 km, Błędne Skały – 42 km. Lotnisko Lotnisko Wrocław znajduje się 108 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. This holiday home provides a fireplace. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the fully equipped kitchenette. The holiday home also features a barbecue. Boasting a terrace with mountain views, this holiday home also offers a private entrance and a flat-screen TV. The unit has 6 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 65 mkw.
Noclegi w Radkowie
Radków opis: Gmina Radków leży w zachodniej części województwa świętokrzyskiego, w powiecie włoszczowskim. Jej obszar graniczy od zachodu z gminami Nagłowice i Oksa, a od północy z gminą Włoszczowa. Gmina Radków leży poza głównymi trasami komunikacyjnymi. Na południe od gminy przebiega droga główna jedno-jezdniowa (78) łącząca Śląsk z Kielcami. Drogi drugorzędne łączą gminę z tą trasą w gminie Moskorzew w Moskorzewie i Chlewicach. Gmina ma połączenie autobusowe ze Szczekocinami, Włoszczową, Zawierciem, Częstochową i Kielcami. Odległość z Radkowa do Szczekocin wynosi 18 km, do Włoszczowy 21 km, do Kielc 70 km, do Częstochowy 77 km. Geograficznie gmina Radków znajduje się w zachodniej części makroregionu Wyżyny Małopolskiej i obejmuje dwa mezoregiony: Nieckę Włoszczowską i Płaskowyż Jędrzejowski. Jest położona w górnej części dorzecza rzeki Biała Nida oraz jej prawego dopływu-Kwilinki.