Obiekt Osada Wichrowe Wzgórze położony jest w miejscowości Rajcza i oferuje bezpłatne Wi-Fi, klimatyzację, ogród oraz sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Szlak Papieski w Beskidzie Żywieckim – 7,4 km, Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 25 km. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domku zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina – 26 km, Muzeum Narciarstwa – 39 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek z 2 sypialniami. Jest to domek z kominkiem. Domek ten mieści salon, 2 oddzielne sypialnie oraz łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W kuchni przygotowano dla gości przybory kuchenne, płytę kuchenną, lodówkę i zmywarkę do naczyń. Goście zatrzymujący się w tym domku mogą korzystać ze sprzętu do grillowania. W tym klimatyzowanym domku z tarasem z widokiem na ogród znajduje się również telewizor z płaskim ekranem i dostępem do serwisów streamingowych. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 5 łóżek. Domek - 6 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Rajczy
Rajcza opis: Wieś Rajcza została założona w XVII w. na gruntach należących do królowej Konstancji, żony Zygmunta III Wazy. Należała do folwarku w Węgierskiej Górce. W 1843 r. na terenach dworskich powstały zakłady żelazne. W latach 1854-1894 właścicielem Rajczy był Teodor Primavesi, który przebudował tutejszy pałac i stworzył wokół niego park ze stawem i unikatowym drzewostanem. W 1884 r. przez Rajczę przeprowadzono linię kolejową łączącą Wiedeń z Krakowem. W 1894 r. wieś przeszła na własność Lubomirskich, którzy rozbudowali pałac, a w 1914 r. Rajczę zakupiła rodzina Habsburgów żywieckich. Arcyksiążę Karol Stefan Habsburg w 1916 r. przeznaczył pałac wraz z parkiem dla chorych kombatantów I wojny światowej.