Obiekt Krakowska Szuflada położony jest w dzielnicy Krowodrza w miejscowości Kraków. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narodowe w Krakowie – 1,7 km, Stadion Wisły Kraków – 1,1 km, Stadion Miejski Cracovii – 1,9 km. Oferta apartamentu obejmuje restaurację.
W apartamencie zapewniono bezpłatne WiFi, telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych, pralkę oraz kuchnię z lodówką i mikrofalówką. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec PKP Kraków Główny – 2,6 km, Wieża Ratuszowa – 2,9 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kraków-Balice, znajduje się 13 km od obiektu Krakowska Szuflada. Goście mogą skorzystać z płatnego transferu lotniskowego.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Apartament. The apartment features a seating area, a dining area, as well as a private bathroom boasting a walk-in shower and a hairdryer. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The apartment offers a washing machine, a private entrance, soundproof walls, a flat-screen TV with cable channels, as well as ancourtyard view. The unit has 1 bed. Apartament - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.