Apartament Różany w Karpaczu to idealne miejsce dla osób szukających komfortu w sercu gór. Na terenie obiektu znajduje się parking publiczny ?, który jest dostępny na miejscu, a także parking przy ulicy, co zapewnia wygodny dostęp do apartamentu.
W apartamencie goście mogą korzystać z Wi-Fi ?, dostępnego bezpłatnie w pomieszczeniach ogólnodostępnych. To doskonała opcja dla osób, które chcą pozostać w kontakcie ze światem lub pracować zdalnie.
Apartament wyposażony jest w aneks kuchenny ?, który zawiera płytę kuchenną oraz lodówkę, a także czajnik elektryczny i przybory kuchenne, umożliwiające przygotowanie posiłków. Do dyspozycji gości jest również stół, idealny do wspólnych posiłków.
W sypialni znajduje się szafa lub garderoba, zapewniająca wystarczająco dużo miejsca na przechowywanie rzeczy. Goście mogą odpoczywać na sofach ?️, a także w części wypoczynkowej, która tworzy przytulną atmosferę.
Łazienka ? w apartamencie oferuje zarówno wannę, jak i prysznic, a także papier toaletowy oraz ręczniki, które zapewniają komfort podczas pobytu. Dodatkowo, w łazience znajduje się suszarka do włosów.
Dla osób podróżujących z dziećmi czy potrzebujących udogodnień, apartament oferuje rozkładaną sofę oraz przyjazny alergikom charakter wnętrza, a także dźwiękoszczelność, co zapewnia ciszę i komfort. Całość apartamentu znajduje się na parterze, co jest udogodnieniem dla osób z niepełnosprawnościami.
Goście mają możliwość relaksu w ogrodzie, ciesząc się widokiem na ogród ?. W okolicy znajdują się również liczne atrakcje, takie jak narciarstwo ?.
Obiekt jest całkowicie bezpieczny i przyjazny dla niepalących ?, a jego wnętrza są wyposażone w ogrzewanie, zapewniające komfortowe warunki pobytu o każdej porze roku.
Noclegi w Karpaczu
Karpacz opis: Osada powstała w XII wieku. Pierwsze zapiski o Karpaczu pojawiły się w "Księgach Walońskich" z końcem XIV wieku. Podczas wojny 30-letniej na terenie Karpacza osiedlili się uciekinierzy religijni z Czech. Po wybudowaniu kaplicy św. Wawrzyńca na Śnieżce miasto znalazło się na szlaku tzw. turystyki pielgrzymkowej. Poświęcony w dniu 28 lipca 1844 r. drewniany kościółek ewangelicki stał się atrakcją turystyczną Karpacza – znaną obecnie jako Świątynia Wang. W związku z napływem turystów w II połowie XIX wieku nastąpił rozwój osady: powstały hotele, zajazdy i gospody. W 1945 r. miejscowość została wcielona do Polski. Przez kilka pierwszych tygodni używano nazwy Szterlingowo, dla uczczenia dowódcy patrolu wojskowego. Ostatecznie Komisja Ustalania Nazw Miejscowości w maju 1946 r. przyjęła nazwę Karpacz. Pozostałą niemiecką ludność wysiedlono do Niemiec.