Obiekt Supreme Apartment in the City Center znajduje się w centralnej części miejscowości Kraków i zapewnia bezpłatne WiFi, klimatyzację, a także czajnik oraz płytę kuchenną. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek Królewski na Wawelu – 600 m. Obiekt zapewnia bankomat. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Kościół Mariacki ( 1,1 km).
W apartamencie zapewniono 1 sypialnię, aneks kuchenny z lodówką oraz zmywarką, a także 1 łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu.
W pobliżu obiektu Supreme Apartment in the City Center znajdują się liczne atrakcje, takie jak Dom strachu Lost Souls Alley, Brama Floriańska i Muzeum Narodowe w Krakowie. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kraków-Balice, znajduje się 16 km od obiektu Supreme Apartment in the City Center.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Apartament z 1 sypialnią. The air-conditioned apartment features 1 bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-equipped kitchenette, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware. The apartment provides a flat-screen TV, a tea and coffee maker, a dining area, a wardrobe as well as ancourtyard view. The unit offers 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw.
Noclegi w Krakowie
Kraków opis: Kraków jest jednym z najstarszych miast Polski, z wieloma wartościowymi obiektami architektonicznymi. Działa w nim wiele instytucji i placówek kulturalnych gromadzących bezcenne zabytki. W przeszłości miasto należało do Ligi Hanzeatyckiej zrzeszającej najważniejsze ośrodki handlowe w Europie. Do 1795 r. Kraków był formalnie stolicą Polski, a do 1611 r. siedzibą władców państwa polskiego. W latach 1596–1795, czyli do III rozbioru Polski, jako stolica Rzeczypospolitej funkcje stołeczne dzielił z Warszawą, która stała się miastem rezydencjalnym króla. Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla.