Obiekt Apartament Bieszczadzka A 8 Lesko znajduje się w miejscowości Lesko i oferuje bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking. Goście mogą podziwiać widok na basen. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Skansen w Sanoku – 16 km. Obiekt oferuje widok na rzekę i widok na ogród. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Galeria Zdzisława Beksińskiego ( 16 km).
W apartamencie zapewniono 1 sypialnię, 1 łazienkę, pościel, ręczniki, jadalnię oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości jest także telewizor z płaskim ekranem oraz balkon z widokiem na góry.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Zamek w Sanoku – 16 km, Zapora wodna w Solinie – 18 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Rzeszów-Jasionka, znajduje się 98 km od obiektu Apartament Bieszczadzka A 8 Lesko.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this apartment also consists of 1 bedroom, a seating area and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the well-equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and a microwave. The apartment provides a flat-screen TV, a washing machine, soundproof walls, a dining area as well as garden views. The unit offers 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 32 mkw.
Noclegi w Lesku
Lesko opis: Ziemie te były zasiedlone już w czasach prehistorycznych oraz w okresie wpływów rzymskich. Potwierdzają to znaleziska archeologiczne datowane od IV w. p.n.e. do IV w. n.e., a także późniejsze średniowieczne.Uliczka prowadząca do gotyckiego kościoła pw. Nawiedzenia NMP w Lesku. Zamek w Lesku wybudowany przez Piotra Kmitę Sobieńskiego, w kolejnych latach własność Stadnickich, Mniszchów i Krasickich, obecnie hotel Ratusz w Lesku. Osada na terenie Leska powstała prawdopodobnie w XIV wieku, pierwsza wzmianka o niej pochodzi z 1436. Zasadźcą i pierwszym wójtem był Filip, mieszczanin sanocki, który zrzekł się wójtostwa na rzecz właściciela Jana Kmity.