Obiekt Domek Zielone Centrum położony jest w miejscowości Stronie Śląskie i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju – 40 km, Kopalnia złota w Złotym Stoku – 27 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
Dom wakacyjny znajduje się na parterze. Na miejscu zapewniono sypialnię (1), kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką, a także salon z telewizorem z płaskim ekranem. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Pijalnia Wód Mineralnych – 42 km, Park Szachowy – 42 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 1 sypialnią. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. The holiday home features tiled floors, a seating area with a flat-screen TV with cable channels, air conditioning, a private entrance, as well as a tea and coffee maker. The unit offers 2 beds. Dom wakacyjny - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Noclegi w Stroniu Śląskim
Stronie Śląskie opis: Miasto powstało z połączenia trzech starych wsi: Stronia Śl., Strachocina, Goszowa. Najwcześniejsze wzmianki z 1264 dotyczą parafii w Strachocinie jako jednej z najstarszych na Ziemi Kłodzkiej. Wieś znana była wówczas z niewielkiego pałacyku królewny Marianny Orańskiej oraz manufakturowej huty ręcznie zdobionego szkła „Oranienhüte”. Od XIV wieku w okolicach Stronia Śl. wydobywano rudy metali, które to przetapiano w okolicznych kuźnicach. Jedną z nich wzmiankowano już w 1402 roku. Wojny Husyckie, które nawiedziły Ziemię Kłodzką w I poł. XV wieku zahamowały rozwój gospodarczy. Ponowne ożywienie w XVI wieku, kiedy to okolice Stronia Śl. stały się największym ośrodkiem gospodarczym w Hrabstwie Kłodzkim. W 1684 okoliczne dobra nabył Hrabia von Althan - właściciel posiadłości Międzyleskich. Wieś rozwijała się wtedy szybko i była częścią rozległych posiadłości. Ważną datą w historii Stronia jest rok 1838, kiedy to tereny te nabyła ks. Marianna Orańska. Ona to znacznie przyczyniła się do rozwoju tych okolic budując szereg malowniczych rezydencji oraz rozbudowując sieć dróg. Przed II Wojną Stronie Śl. nosiło nazwę Seitenberg, po wojnie przez krótki czas nazywało się Żybocin , a od 1948 r. - Stronie Śląskie. Po roku 1950 miejscowość zaczęła się gwałtownie rozwijać dzięki hucie szkła oraz pobliskim kamieniołomom marmuru.