Obiekt Szarlotka oferuje balkon oraz widok na góry. Do dyspozycji Gości jest również ekspres do kawy. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ścieżka w koronach drzew – około 42 km. Obiekt zapewnia sezonowy odkryty basen oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Zamek w Niedzicy ( 27 km).
W apartamencie zapewniono 1 sypialnię, salon, aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką, a także jadalnię oraz łazienkę. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Szarlotka oferuje saunę.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Termy Bania – 48 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Poprad-Tatry, znajduje się 81 km od obiektu Szarlotka.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Guests will have a special experience as this apartment features a infinity pool, a sauna and a fireplace. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the kitchenette. The apartment also provides guests with a barbecue. The apartment provides a private entrance, a tea and coffee maker, a balcony with garden views as well as a private bathroom featuring a walk-in shower. The unit offers 2 beds. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 52 mkw.
Noclegi w Szczawnicy
Szczawnica opis: Szczawnica do 1529 r. była parafią, kiedy to biskup krakowski Piotr Tomicki afiliował ją do parafii w Krościenku. Mimo to, na miejscu zniszczonego murowanego kościółka szczawnickiego, w 1550 r. wybudowano drewnianą, krytą gontem świątynię. Drewniany kościółek służył wiernym, stając się w 1870 r. kościołem parafialnym. W XVIII w. Szczawnica ucierpiała z powodu pobytów wojsk i potyczek toczonych w okolicy. W 1706 r. w okresie III wojny północnej miały tu miejsce walki między wojskami rosyjskimi i wojskami starosty Lubomirskiego z Lubowli. W latach 1735/36 na terenie miejscowości stacjonowały oddziały kozaków przeciwnych wybranemu w elekcji królowi Stanisławowi Leszczyńskiemu. Burzliwy rozwój Szczawnicy rozpoczął się w XIX w. i związany był z leczniczymi właściwościami tutejszych szczaw. Pierwszej analizy wody szczawnickiej (późniejszej „Józefiny") dokonał w 1810 r. dr Rhodius z Krakowa. W 1824 r. szczawnicki sołtys Józef Zachwieja założył park zdrojowy (dzisiejszy Park Górny). Józef Stefan Szalay, który zarząd dobrami przejął w 1839 r. i rozpoczął okres szybkiej rozbudowy uzdrowiska. Budowa kurortu na europejskim poziomie stała się największą pasją życia Józefa Stefana. Z jego inicjatywy zbudowano kaplicę zakładową, pierwsze łazienki, restaurację, będące do dziś wzorem polskiego budownictwa uzdrowiskowego urocze pensjonaty. W 1876 r. umarł Józef Stefan Szalay. Zgodnie z testamentem Zakłady Zdrojowe w Szczawnicy przeszły na własność Akademii Umiejętności w Krakowie. W 1893 r. Akademia Umiejętności wydzierżawiła uzdrowisko (Górny Zakład) Feliksowi Wiśniewskiemu. Rozpoczął się okres stagnacji i ubożenia kurortu. 22 lipca 1962 roku Szczawnica otrzymała prawa miejskie.