Obiekt Plażowa Residence położony jest w miejscowości Szczyrk i oferuje klimatyzację. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 47 km, MOSiR Oświęcim – 48 km. Oferta apartamentu obejmuje bezpłatny prywatny parking, całodobową recepcję oraz bezpłatne Wi-Fi.
W apartamencie zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W apartamencie zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: COS Skrzyczne Ski Centre – 2,6 km, PKP Bielsko-Biała – 16 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament z 1 sypialnią. Featuring a private entrance, this air-conditioned apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. In the fully equipped kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven. Boasting a terrace with mountain views, this apartment also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 2 beds. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Noclegi w Szczyrku
Szczyrk opis: Jedni mówią, że nazwa miasta pochodzi od "szczyrkania" dzwonków na szyjach owiec. Inni, że pochodzi ona od dźwięków uderzeń narzędzi rolniczych o kamienie. Eksperci mówią, że to "szczerkały" kamienie w potokach. Rozwój turystyki w Szczyrku rozpoczął się po I wojnie światowej. Miały na to wpływ licznie uruchomione lazarety, gdzie leczyli wojenne rany żołnierze austriaccy. Do II wojny światowej wybudowano blisko 10 pensjonatów i rozpoczęła się modernizacja głównej drogi, która trwa do dziś, w związku z ciężkimi warunkami atmosferycznymi, panującymi w Beskidach. W 1924 r. powstało pierwsze schronisko na Skrzycznem. W 1928 r. Salmopol, który był przez ponad 125 lat samodzielną miejscowością, został wchłonięty przez ekspansywnie rozwijający się Szczyrk. A że mieszkali tam w większości ewangelicy, więc miejscowość stała się symbolem ekumenicznego współżycia dwóch religii chrześcijańskich. Szczyrk otrzymał prawa miejskie w dniu 1 stycznia 1973 r.