Obiekt DOMKI NA WCZASOWEJ położony jest w znakomitej lokalizacji w miejscowości Szczyrk i oferuje plac zabaw oraz wspólną kuchnię. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Auschwitz-Birkenau – 47 km, MOSiR Oświęcim – 49 km. Na miejscu zapewniono balkon, stół do gry w ping ponga oraz bezpłatny prywatny parking.
W domku zapewniono taras, kilka sypialni (2), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na miasto.
Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania. Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: COS Skrzyczne Ski Centre – 2,2 km, PKP Bielsko-Biała – 17 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Domek z 2 sypialniami. Featuring a private entrance, this chalet also is comprised of 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchen. The chalet also has a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this chalet also offers soundproof walls and a flat-screen TV. The unit offers 5 beds. Domek - 10 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 65 mkw.
Noclegi w Szczyrku
Szczyrk opis: Jedni mówią, że nazwa miasta pochodzi od "szczyrkania" dzwonków na szyjach owiec. Inni, że pochodzi ona od dźwięków uderzeń narzędzi rolniczych o kamienie. Eksperci mówią, że to "szczerkały" kamienie w potokach. Rozwój turystyki w Szczyrku rozpoczął się po I wojnie światowej. Miały na to wpływ licznie uruchomione lazarety, gdzie leczyli wojenne rany żołnierze austriaccy. Do II wojny światowej wybudowano blisko 10 pensjonatów i rozpoczęła się modernizacja głównej drogi, która trwa do dziś, w związku z ciężkimi warunkami atmosferycznymi, panującymi w Beskidach. W 1924 r. powstało pierwsze schronisko na Skrzycznem. W 1928 r. Salmopol, który był przez ponad 125 lat samodzielną miejscowością, został wchłonięty przez ekspansywnie rozwijający się Szczyrk. A że mieszkali tam w większości ewangelicy, więc miejscowość stała się symbolem ekumenicznego współżycia dwóch religii chrześcijańskich. Szczyrk otrzymał prawa miejskie w dniu 1 stycznia 1973 r.