Obiekt Na Dębowej- Dom na wyłączność, Prywatny Las, 2 pokoje, Polanica Zdrój położony jest w miejscowości Szczytna i oferuje bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Stacja kolejowa Kudowa Zdrój – 20 km, Park Szachowy – 3,4 km, Pijalnia Wód Mineralnych – 3,8 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 5,1 km znajduje się Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju.
W domku zapewniono taras, sypialnię (1), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka, a także łazienkę (1) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na ogród. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Dworek Chopina – 7,7 km, Aqua Park Kudowa-Zdrój – 22 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Domek z 1 sypialnią. Boasting a private entrance, this chalet includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and a hairdryer. Guests will find a refrigerator and kitchenware in the kitchen. The chalet also features a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this chalet also offers a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Domek - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 65 mkw.
Noclegi w Szczytnej
Szczytna opis: Pierwsze wzmianki o Szczytnej pochodzą z XIV w., kiedy to osada należała do państewka homolskiego, a jej rozwój związany był z handlem (położenie na szlaku bursztynowym) i rozwijającym się rzemiosłem, a później przemysłem. W XVI w. wraz z okolicznymi włościami zakupił ją znany w Europie lekarz i reformator religijny Jan Crato von Kraffstein i wtedy to została znacznie rozbudowana. Obok istniejącego już folwarku powstał tartak, młyn, browar i wiele zakładów rzemieślniczych. W XVII w. wybudowano pierwszą hutę szkła. W dokumencie z 1347 r. Szczytna występuje pod nazwą Rukers i pod zbliżoną nazwą – Rückers – dotrwała do końca II wojny światowej. Polscy osadnicy początkowo używali spolszczonej formy nazywając dzisiejszą Szczytną Rucewem (stacja kolejowa nosiła krótko nazwę Ruchock). Przeszłość pozostawiła Szczytnej nieco zabytków, które warte są obejrzenia i zapoznania się z ich historią.