Obiekt Domek w Klisiówkach oferuje balkon oraz widok na ogród. Do dyspozycji Gości jest również czajnik. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Szlak Papieski w Beskidzie Żywieckim – około 2,8 km. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 47 km znajduje się Zamek Orawski.
W domu wakacyjnym do dyspozycji gości przygotowano taras, kilka sypialni (3), salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i zmywarką. Goście mają do dyspozycji telewizor z płaskim ekranem.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 34 km, Centrum konferencyjno-wypoczynkowe Dębina – 35 km.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 3 sypialniami. Guests will find a refrigerator, a dishwasher, kitchenware and an oven in the well-fitted kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Featuring a terrace with garden views, this holiday home also provides a private entrance and a flat-screen TV. The unit offers 5 beds. Dom wakacyjny - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 70 mkw.
Noclegi w Ujsołach
Ujsoły opis: Osadę Ujsoły założyli najprawdopodobniej w XVI w. osadnicy wołoscy – ludy pasterskie pochodzenia bałkańskiego, które zawędrowały w te strony w poszukiwaniu dogodnych terenów do wypasu owiec, uciekając jednocześnie przed ekspansją turecką, dokonującą się wówczas na Bałkanach. Przybysze osiedlali się na bezludnych górskich terenach, na specjalnym tzw. prawie wołoskim. Mieszkańcy ci zapoczątkowali wypas owiec i wołów na górskich halach, budowali „kosory”, „szałasy”, zaszczepili specyficzne zwyczaje, obrzędowość i pasterskie nazewnictwo. Słowa takie jak: baca, gazda, bryndza, bunc, mają właśnie wołoską etymologię, zaś nazwy topograficzne jak na przykład : Przysłop, Kiczora, czy Magura do dzisiaj funkcjonują w języku rumuńskim.