Obiekt Ośrodek Tulipan, usytuowany w miejscowości Ustroń, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking, taras oraz sprzęt do grillowania. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – 42 km. W obiekcie zapewniono przechowalnię bagażu oraz bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach.
W każdym pokoju w obiekcie zapewniono biurko, prywatną łazienkę, telewizor z płaskim ekranem, pościel, ręczniki oraz balkon z widokiem na góry. W każdej opcji zakwaterowania w obiekcie znajduje się prywatna łazienka z prysznicem.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i balkonem. Ten pokój z 2 łóżkami pojedynczymi oferuje balkon z widokiem na góry i łazienkę z prysznicem. Do dyspozycji gości jest szafa oraz czajnik elektryczny. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Apartament z widokiem na góry. This apartment comprises 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower. Featuring a balcony with mountain views, this apartment also provides a seating area and a flat-screen TV. The unit offers 3 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
Noclegi w Ustroniu
Ustroń opis: Po raz pierwszy Ustroń wymieniony był w 1305 roku w księdze uposażeń biskupów wrocławskich. Początkowo była to wieś książęca należąca do Piastów Śląskich, a od roku 1653 do dynastii Habsburgów. Pod koniec XVII wieku przez Ustroń przemaszerowały wojska króla Jana Sobieskiego, zmierzające pod Wiedeń. Na pamiątkę tego wydarzenia zasadzono wtedy w osadzie dąb. Drzewo to rośnie do dziś i można je znaleźć w pobliżu skrzyżowania ulic Daszyńskiego i Spółdzielczej. W II połowie XVIII wieku wykryto tu pokłady rudy żelaza, co doprowadziło do otwarcia w 1772 roku pierwszej huty w Księstwie Cieszyńskim. Od tej pory Ustroń rozwijał się jako ośrodek przemysłowy. W XIX wieku odkryto w okolicach Ustronia pokłady borowiny i źródło wód żelazistych, co przy dobrych warunkach klimatycznych spowodowało popularyzację Ustronia jako miejscowości uzdrowiskowej. W związku z tym, w roku 1901, powstał Zakład Kąpieli Borowinowych, w którym zaczęto przeprowadzać zabiegi lecznicze. 28 grudnia 1956 roku osadzie Ustroń przyznano prawa miejskie. W roku 1967 miasto otrzymało status uzdrowiska.