Obiekt Dom Wczasowy Beskidy usytuowany jest w Wiśle, z dala od zgiełku dużych miast i oferuje bezpłatny dostęp do krytego basenu oraz centrum fitness. Udogodnienia obejmują bezpłatne WiFi. Do dyspozycji Gości jest też bezpłatny prywatny parking.
Obiekt oferuje przytulne, odnowione pokoje z łazienką wyposażoną w wannę lub prysznic. W każdym pokoju znajduje się telewizor z płaskim ekranem.
Dom Wczasowy Beskidy oferuje szereg udogodnień dla Gości, w tym płatną fińską saunę i pokój gier dla dzieci, a także doskonale wyposażoną siłownię. Goście mogą też zrelaksować się podczas gry w bilard lub w wannie z hydromasażem, saunie i gabinecie masażu.
W jadalni serwowane są domowe posiłki. Na miejscu działa również bar i kawiarnia.
Obiekt usytuowany jest u podnóża szczytu Czupel, zaledwie 300 metrów od wyciągu narciarskiego w Nowej Osadzie.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Pokój typu Standard z 2 łóżkami pojedynczymi. Pokój ten oferuje wannę lub prysznic oraz bezpłatny zestaw kosmetyków. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój typu Economy z 2 łóżkami pojedynczymi. Mały pokój z wanną lub prysznicem. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 14 mkw. ;
Pokój typu Superior z 2 łóżkami pojedynczymi. Ten pokój z 2 łóżkami pojedynczymi zapewnia telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, łazienkę oraz balkon. W opcji zakwaterowania znajdują się 3 łóżka. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 22 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Superior. Ten pokój dwuosobowy z łazienką wyposażony jest w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Apartament typu Superior. Apartament obejmuje salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z wanną i prysznicem. Jest to apartament z podłogą wyłożoną wykładziną, częścią wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych, zestawem do parzenia kawy i herbaty, szafą oraz sofą. W opcji zakwaterowania znajdują się 4 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw.
Noclegi w Wiśle
Wisła opis: Wisła powstała w XVI wieku jako osada pasterska. Pierwszymi osadnikami byli drwale pracujący na rzecz książąt cieszyńskich, dostarczający drewna opałowego i gontów na potrzeby zamku w Cieszynie. Również osiedlali się tu Wołosi, przynosząc ze sobą kulturę pasterską, a szałaśnictwo stało się wkrótce podstawą życia miejscowej ludności. Wisła była wsią feudalną związaną z Cieszynem. Pierwszy dokument wspominający wieś pochodzi z 1615 roku. Z polecenia księżnej Elżbiety Lukrecji Cieszyńskiej, w 1643 r. nowa wieś została wpisana do urbarza Księstwa Cieszyńskiego. Najstarsza księga gruntowa Wisły z 1644 r. zawiera informację o zamknięciu drewnianego kościoła ewangelickiego, co świadczyć może o tym, że od samego początku Wisła była wsią protestancką. W połowie XVII wieku szybko wzrastała liczba osadników, szukających tu schronienia przed prześladowaniami religijnymi kontrreformacji i uciskiem ekonomicznym. Cesarz Józef II w 1783 r. nadał równe prawa religijne protestantom, co w późniejszym okresie pozwoliło im na wystawienie kościoła. W tymże 1783 r. powstała pierwsza szkoła we wsi, pierwszym nauczycielem został Paweł Welszar. XIX wiek to stopniowy rozwój Wisły. W 1824 r. wzniesiono nowy, już murowany budynek szkolny, istniejący do dnia dzisiejszego. Wybudowano drogę łączącą Wisłę z Ustroniem (1837 r.). W 1838 r. oddano do użytku murowany kościół ewangelicki, do którego w latach 1861-1863 dobudowano wieżę. W roku 1856 r. swój kościół otworzyli także katolicy. W 1962 roku Wisła otrzymała prawa miejskie. W tym czasie, za sprawą wybudowania trzech zespołów wypoczynkowych i kilkudziesięciu domów wczasowych, przekształciła się w największy ośrodek wczasowo-turystyczny w Beskidzie Śląskim.