Obiekt Willa Silesia oferuje restaurację, ogród, wspólny salon i taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Westernowy Park Rozrywki Twinpigs – 49 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
W niektórych opcjach zakwaterowania zapewniono także aneks kuchenny z lodówką.
Obiekt Willa Silesia oferuje saunę.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa i jazdy na rowerze.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narciarstwa – 700 m.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Apartament z 1 sypialnią. Ten apartament mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W tym apartamencie z oddzielnym wejściem znajduje się szafa, sofa oraz część wypoczynkowa z telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych. Podłogę wyłożono kafelkami. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw. ;
Studio. Studio to wyposażone jest w telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Do dyspozycji gości jest wspólna łazienka. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Studio - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój dwuosobowy. Ten pokój dwuosobowy mieści łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Ten pokój dwuosobowy jest ogrzewany. Jego wyposażenie obejmuje szafę i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. Podłogę wyłożono wykładziną. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw. ;
Apartament. Ten apartament mieści salon, oddzielną sypialnię oraz łazienkę z prysznicem i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Udogodnienia obejmują kompletnie wyposażony aneks kuchenny z lodówką, przyborami kuchennymi i czajnikiem elektrycznym. Ten apartament z dźwiękoszczelnymi ścianami oferuje również jadalnię, część wypoczynkową, szafę i telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 3 łóżka. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 50 mkw.
Noclegi w Wiśle
Wisła opis: Wisła powstała w XVI wieku jako osada pasterska. Pierwszymi osadnikami byli drwale pracujący na rzecz książąt cieszyńskich, dostarczający drewna opałowego i gontów na potrzeby zamku w Cieszynie. Również osiedlali się tu Wołosi, przynosząc ze sobą kulturę pasterską, a szałaśnictwo stało się wkrótce podstawą życia miejscowej ludności. Wisła była wsią feudalną związaną z Cieszynem. Pierwszy dokument wspominający wieś pochodzi z 1615 roku. Z polecenia księżnej Elżbiety Lukrecji Cieszyńskiej, w 1643 r. nowa wieś została wpisana do urbarza Księstwa Cieszyńskiego. Najstarsza księga gruntowa Wisły z 1644 r. zawiera informację o zamknięciu drewnianego kościoła ewangelickiego, co świadczyć może o tym, że od samego początku Wisła była wsią protestancką. W połowie XVII wieku szybko wzrastała liczba osadników, szukających tu schronienia przed prześladowaniami religijnymi kontrreformacji i uciskiem ekonomicznym. Cesarz Józef II w 1783 r. nadał równe prawa religijne protestantom, co w późniejszym okresie pozwoliło im na wystawienie kościoła. W tymże 1783 r. powstała pierwsza szkoła we wsi, pierwszym nauczycielem został Paweł Welszar. XIX wiek to stopniowy rozwój Wisły. W 1824 r. wzniesiono nowy, już murowany budynek szkolny, istniejący do dnia dzisiejszego. Wybudowano drogę łączącą Wisłę z Ustroniem (1837 r.). W 1838 r. oddano do użytku murowany kościół ewangelicki, do którego w latach 1861-1863 dobudowano wieżę. W roku 1856 r. swój kościół otworzyli także katolicy. W 1962 roku Wisła otrzymała prawa miejskie. W tym czasie, za sprawą wybudowania trzech zespołów wypoczynkowych i kilkudziesięciu domów wczasowych, przekształciła się w największy ośrodek wczasowo-turystyczny w Beskidzie Śląskim.