Obiekt Malinowy Zakątek położony jest w miejscowości Wisła i oferuje balkon, ogród oraz bezpłatne Wi-Fi. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Muzeum Narciarstwa – 8,4 km. W okolicy domku panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domku zapewniono taras, sypialnię (1), salon, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, a także kilka łazienek (2) z prysznicem i wanną z hydromasażem. Goście mogą podziwiać widok na góry. Wyposażenie obejmuje też telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów satelitarnych. W domku zapewniono ręczniki i pościel.
Zaplecze odnowy biologicznej obiektu Malinowy Zakątek obejmuje saunę i wannę z hydromasażem. Obiekt Malinowy Zakątek oferuje sprzęt do grillowania, a także przechowalnię sprzętu narciarskiego.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 12 km, COS Skrzyczne Ski Centre – 16 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 10:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Domek z 1 sypialnią. This chalet features a hot tub and a sauna. Boasting a private entrance, this chalet features 1 living room, 1 separate bedroom and 2 bathrooms with a shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and kitchenware in the well-fitted kitchenette. The chalet also comes with a barbecue. Featuring a terrace with mountain views, this chalet also features a washing machine and a flat-screen TV with streaming services. The unit has 2 beds. Domek - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 55 mkw.
Noclegi w Wiśle
Wisła opis: Wisła powstała w XVI wieku jako osada pasterska. Pierwszymi osadnikami byli drwale pracujący na rzecz książąt cieszyńskich, dostarczający drewna opałowego i gontów na potrzeby zamku w Cieszynie. Również osiedlali się tu Wołosi, przynosząc ze sobą kulturę pasterską, a szałaśnictwo stało się wkrótce podstawą życia miejscowej ludności. Wisła była wsią feudalną związaną z Cieszynem. Pierwszy dokument wspominający wieś pochodzi z 1615 roku. Z polecenia księżnej Elżbiety Lukrecji Cieszyńskiej, w 1643 r. nowa wieś została wpisana do urbarza Księstwa Cieszyńskiego. Najstarsza księga gruntowa Wisły z 1644 r. zawiera informację o zamknięciu drewnianego kościoła ewangelickiego, co świadczyć może o tym, że od samego początku Wisła była wsią protestancką. W połowie XVII wieku szybko wzrastała liczba osadników, szukających tu schronienia przed prześladowaniami religijnymi kontrreformacji i uciskiem ekonomicznym. Cesarz Józef II w 1783 r. nadał równe prawa religijne protestantom, co w późniejszym okresie pozwoliło im na wystawienie kościoła. W tymże 1783 r. powstała pierwsza szkoła we wsi, pierwszym nauczycielem został Paweł Welszar. XIX wiek to stopniowy rozwój Wisły. W 1824 r. wzniesiono nowy, już murowany budynek szkolny, istniejący do dnia dzisiejszego. Wybudowano drogę łączącą Wisłę z Ustroniem (1837 r.). W 1838 r. oddano do użytku murowany kościół ewangelicki, do którego w latach 1861-1863 dobudowano wieżę. W roku 1856 r. swój kościół otworzyli także katolicy. W 1962 roku Wisła otrzymała prawa miejskie. W tym czasie, za sprawą wybudowania trzech zespołów wypoczynkowych i kilkudziesięciu domów wczasowych, przekształciła się w największy ośrodek wczasowo-turystyczny w Beskidzie Śląskim.