Obiekt Domek Regionalny Bąkowo Chatka oferuje ogród, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gubałówka – około 14 km. W okolicy domu wakacyjnego panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu i narciarstwa. Na miejscu dostępny jest bezpłatny prywatny parking.
W domu wakacyjnym zapewniono taras, 2 sypialnie, salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i mikrofalówka, a także 2 łazienki z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W domu wakacyjnym zapewniono ręczniki i pościel.
Na terenie obiektu Domek Regionalny Bąkowo Chatka znajduje się sprzęt do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Tatrzański Park Narodowy – 18 km, Dworzec PKP Zakopane – 18 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Poprad-Tatry, znajduje się 88 km od obiektu Domek Regionalny Bąkowo Chatka.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Dom z 2 sypialniami. Featuring a private entrance, this holiday home comprises 1 living room, 2 separate bedrooms and 2 bathrooms with a walk-in shower and a hairdryer. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-equipped kitchen. The holiday home also provides guests with a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this holiday home also provides a seating area and a flat-screen TV. The unit offers 4 beds. Dom wakacyjny - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 80 mkw.
Noclegi w Witowie
Witów opis: Istnieje od około XVII wieku. Jego nazwa pochodzi od starosty nowotarskiego Stanisława Witowskiego, za czasów którego powstała. Miejscowość leżąca w górnym biegu potoku Czarny Dunajec, w bliskości dolin tatrzańskich, położona przy granicy ze Słowacją. W XIX wieku Witów rozsławiły długotrwałe, 40-letnie procesy o lasy na jego terenie, tzw. dobra czarnodunajeckie, z różnymi uzurpatorami tych dóbr. Wieś od lat podtrzymuje tradycje wspólnego gospodarowania zasobami gruntowymi na terenie Podhala, tutaj znajduje się siedziba Wspólnoty Leśnej Uprawnionych Ośmiu Wsi. Część obszaru miejscowości położona jest na terenie Tatr Zachodnich i objęta ochroną w ramach Tatrzańskiego Parku Narodowego.