Obiekt Witowianka oferuje restaurację, ogród, taras i bar. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gubałówka – 12 km. Obiekt zapewnia bezpłatne Wi-Fi we wszystkich pomieszczeniach. Na terenie obiektu dostępny jest też prywatny parking.
Niektóre opcje zakwaterowania mają część wypoczynkową lub balkon.
W obiekcie serwowane jest śniadanie w formie bufetu.
W okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Obiekt Witowianka zapewnia też punkt sprzedaży karnetów narciarskich.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Tatrzański Park Narodowy – 15 km, Dworzec PKP Zakopane – 15 km.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Apartament. Nowocześnie urządzony apartament obejmuje sypialnię, salon z częścią wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem oraz łazienkę z prysznicem i ręcznikami. Do dyspozycji Gości jest także żelazko. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi. Nowocześnie urządzony pokój z częścią wypoczynkową z telewizorem z płaskim ekranem oraz łazienką z prysznicem i ręcznikami. Do dyspozycji Gości jest także żelazko. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Pokój typu Deluxe z 2 łóżkami pojedynczymi. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 3 łóżka. Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 24 mkw.
Noclegi w Witowie
Witów opis: Istnieje od około XVII wieku. Jego nazwa pochodzi od starosty nowotarskiego Stanisława Witowskiego, za czasów którego powstała. Miejscowość leżąca w górnym biegu potoku Czarny Dunajec, w bliskości dolin tatrzańskich, położona przy granicy ze Słowacją. W XIX wieku Witów rozsławiły długotrwałe, 40-letnie procesy o lasy na jego terenie, tzw. dobra czarnodunajeckie, z różnymi uzurpatorami tych dóbr. Wieś od lat podtrzymuje tradycje wspólnego gospodarowania zasobami gruntowymi na terenie Podhala, tutaj znajduje się siedziba Wspólnoty Leśnej Uprawnionych Ośmiu Wsi. Część obszaru miejscowości położona jest na terenie Tatr Zachodnich i objęta ochroną w ramach Tatrzańskiego Parku Narodowego.