Obiekt Apollo pokój 4 osobowy Szklary-Huta26, usytuowany w miejscowości Ząbkowice Śląskie, oferuje ogród, bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz taras. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Katedra w Świdnicy – 40 km. W okolicy znajdują się ciekawe miejsca takie jak: Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju ( 42 km), Kopalnia złota w Złotym Stoku ( 28 km), Pijalnia Wód Mineralnych ( 41 km). W obiekcie zapewniono wspólną kuchnię oraz bezpłatne Wi-Fi.
W każdej opcji zakwaterowania znajduje się prywatna łazienka z prysznicem. W każdym pokoju w obiekcie zapewniono prywatną łazienkę.
Obiekt dysponuje sprzętem do grillowania.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Park Szachowy – 41 km, Muzeum Sztolni Walimskich – 43 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Wrocław, znajduje się 62 km od obiektu Apollo pokój 4 osobowy Szklary-Huta26.
Doba hotelowa od godziny 00:00 do 00:00.
Pokój Czteroosobowy z prysznicem. The quadruple room includes a private bathroom fitted with a shower. The unit has 4 beds. Pokój Czteroosobowy - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 35 mkw. ;
Pokój rodzinny z łazienką. The family room includes a private bathroom fitted with a shower. The unit has 3 beds. Rodzinny - 5 osobowy.
Noclegi w Ząbkowicach Śląskich
Ząbkowice Śląskie opis: Ząbkowice Śląskie powstały w drugiej połowie XIII w. jako miasto na założone na prawie niemieckim przez kolonistów pochodzących z Frankonii i przez nich zostało nazwane Frankenstein. Wokół miasta istniały już polskie osady, a głównym miastem tego regionu były wówczas Ziębice. Do I poł. XV w. rządzili tutaj śląscy Piastowie. Miasto powstało dokładnie w miejscu gdzie krzyżowały się ważne drogi handlowe: trakt z Wrocławia do Pragi z drogą biegnącą z biskupiej Nysy do Świdnicy.Tragiczna w skutkach była dla miasta jak i całego regionu wojna trzydziestoletnia (1618-1648), w wyniku której zniszczono większość miejscowości, a spora część ludności opuściła ten teren w poszukiwaniu spokoju i lepszych warunków życia. Po wojnie trzydziestoletniej na okres prawie 150 lat miasto stało się własnością dziedziczną austriackiego rodu Auerspergów. W połowie XVIII w. w wyniku wojen śląskich Księstwo Ziębickie zostało włączone do państwa pruskiego, a Ząbkowice Śl. stały się miastem garnizonowym. Po wojnach napoleońskich, na początku XIX w. rozpoczął się w państwie pruskim okres reform, które doprowadziły do powstania samorządowego powiatu ząbkowickiego. Tragicznym w skutkach dla Ząbkowic Śl. był dzień 24.04.1858 r., gdy niemal całe miasto w ciągu kilku godzin spłonęło. Na szczęście II poł. XIX w. to dla całego Śląska epoka rozwoju gospodarczego i w tym czasie Ząbkowice Śl. zostały szybko odbudowane, stając się dobrze rozwiniętym gospodarczo i nowoczesnym miastem prowincjonalnym, liczącym w 1939 r. ponad 11.000 mieszkańców. Druga wojna światowa nie spowodowała tutaj żadnych zniszczeń. Po wojnie, w wyniku ustaleń Konferencji Poczdamskiej, autochtoniczna ludność śląska została wysiedlona do Niemiec, a na jej miejsce sprowadzono osadników z Polski centralnej i Kresów Wschodnich. Zmieniono wówczas nazwę miasta na dzisiejszą – Ząbkowice Śląskie.