Willa Chaber znajduje się w Zakopanem, zaledwie 200 metrów od dworca kolejowego i około 800 metrów od Krupówek z licznymi karczmami i restauracjami. Na miejscu Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi.
Pokoje oraz apartamenty są urządzone w jasnych kolorach. Ich podłogi zostały wyłożone drewnem. W każdym pokoju i apartamencie mieści się część wypoczynkowa oraz łazienka z prysznicem. Wyposażenie obejmuje też telewizor.
W obiekcie jest dostępna wspólna kuchnia. Za dodatkową opłatą personel obiektu organizuje transfer. Gościom przysługuje 10% zniżki na wstęp do Chochołowskich Term.
Pensjonat jest oddalony o zaledwie 10 minut spacerem od parku wodnego. Na miejscu do dyspozycji Gości jest bezpłatny parking.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami. Pokój z telewizorem i łazienką. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 12 mkw. ;
Pokój trzyosobowy. Jest to pokój z częścią wypoczynkową, telewizorem i łazienką. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 13 mkw. ;
Apartament. Apartament ten obejmuje sypialnię oraz salon z telewizorem. W łazience znajduje się podgrzewana podłoga. Apartament - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 45 mkw.
Noclegi w Zakopanem
Zakopane opis: Miejscowość powstała na początku XVII w. W 1754 r. założono w Kuźnicach Hutę. Od ok. 1870 r. dzięki działalności dra T. Chałubińskiego Zakopane staje się znaną miejscowością wypoczynkową odwiedzaną w lecie przez elitę umysłową i artystyczną kraju. W 1873 założenie Towarzystwa Tatrzańskiego, w 1903 r. pierwszego klubu wysokogórskiego (STTT). W latach dwudziestych szybka i chaotyczna rozbudowa miasta. W 1925 budowa skoczni pod Krokwią. W 1933 roku Zakopane uzyskało prawa miejskie. Lata 1935-38 to okres budowy kolejek na Kasprowy Wierch i Gubałówkę. Pod koniec XIX wieku Zakopane stało się ważnym ośrodkiem kulturalnym, odwiedzanym (lub zamieszkanym) przez takie sławne postacie polskiej kultury jak: H. Sienkiewicz, W. Orkan, St. Witkiewicz, S. Żeromski, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jan Kasprowicz, Mieczysław Karłowicz, Karol Szymanowski, Stanisław Ignacy Witkiewicz i inni.