Mały Domek Pod Lasem w Zakopanem to urokliwy obiekt, który zapewnia gościom komfort i bliskość natury. Obiekt oferuje prywatny parking 🚗 oraz parking na miejscu, co ułatwia przybycie. W przestronnym ogrodzie 🌳 można zrelaksować się na tarasie 🌞 oraz skorzystać z mebli ogrodowych.
Dla rodzin z dziećmi dostępne są pokoje rodzinne 👨👩👧👦, a dla miłośników aktywnego wypoczynku piesze wycieczki 🚶♂️ oraz wycieczki rowerowe 🚴♂️ w okolicy. Goście mogą również korzystać ze sprzętu do grillowania 🍖 oraz miejsca na piknik 🧺.
Obiekt zapewnia bezpłatny parking 🚙 i dostęp za pomocą kluczy 🔑, a także miski dla pupila 🐕 dla podróżujących ze zwierzętami. Dla osób, które lubią odpoczywać na świeżym powietrzu, dostępne są meble ogrodowe i miejsce na piknik.
Obiekt przestrzega całkowitego zakazu palenia 🚭, ale posiada również część przeznaczoną dla palących. Dla gości, którzy preferują obiady w zaciszu domowym, dostępne są obiady na wynos 🍲. Możliwość uprawiania jazdy na rowerze poza obiektem 🚲 oraz jazdy konnej poza obiektem 🏇 (dodatkowo płatne) sprawia, że można w pełni korzystać z okolicznych atrakcji.
Mały Domek Pod Lasem to idealne miejsce dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą i wygody w sercu Zakopanego.
Noclegi w Zakopanem
Zakopane opis: Miejscowość powstała na początku XVII w. W 1754 r. założono w Kuźnicach Hutę. Od ok. 1870 r. dzięki działalności dra T. Chałubińskiego Zakopane staje się znaną miejscowością wypoczynkową odwiedzaną w lecie przez elitę umysłową i artystyczną kraju. W 1873 założenie Towarzystwa Tatrzańskiego, w 1903 r. pierwszego klubu wysokogórskiego (STTT). W latach dwudziestych szybka i chaotyczna rozbudowa miasta. W 1925 budowa skoczni pod Krokwią. W 1933 roku Zakopane uzyskało prawa miejskie. Lata 1935-38 to okres budowy kolejek na Kasprowy Wierch i Gubałówkę. Pod koniec XIX wieku Zakopane stało się ważnym ośrodkiem kulturalnym, odwiedzanym (lub zamieszkanym) przez takie sławne postacie polskiej kultury jak: H. Sienkiewicz, W. Orkan, St. Witkiewicz, S. Żeromski, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jan Kasprowicz, Mieczysław Karłowicz, Karol Szymanowski, Stanisław Ignacy Witkiewicz i inni.