Skocznię narciarską Wielka Krokiew dzieli od zakopiańskiego hotelu Crocus tylko 700 metrów. Goście mają do dyspozycji spa i centrum odnowy biologicznej z basenem, sauną, wanną z hydromasażem i łaźnią parową.
Pokoje w hotelu Crocus są przestronne i elegancko urządzone. We wszystkich znajduje się telewizor z dostępem do kanałów satelitarnych, komfortowa część wypoczynkowa z sofą, minibar oraz miejsce do pracy, a niektóre oferują balkon z pięknym widokiem na Tatry. W cenę zakwaterowania wliczono WiFi.
Restauracja w obiekcie Crocus Hotel serwuje potrawy kuchni fusion i tradycyjne polskie specjały. O poranku podawane jest obfite śniadanie w formie bufetu.
Na miejscu można zamówić masaże i zabiegi pielęgnacyjne. Personel recepcji służy pomocą przez całą dobę. Pozostałe udogodnienia obejmują rozległy ogród z tarasem.
Hotel Crocus położony jest u stóp Tatrzańskiego Parku Narodowego. Odległość od stacji narciarskiej Polana Szymoszkowa wynosi 3,1 km, zaś do słynnych Krupówek można dojść w 15 minut.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Pobyt każdego zwierzęcia objęty jest dodatkową opłatą w wysokości 80 PLN za noc.
Ze względów sanitarnych na terenie hotelu obowiązuje zakaz wprowadzania zwierząt (z wyjątkiem psów przewodników) na teren restauracji, spa i placu zabaw dla dzieci.W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Pokój dwuosobowy. Jest to pokój z telewizorem, minibarem i dobrze wyposażoną łazienką. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Apartament. Jest to bardzo przestronny apartament z częścią wypoczynkową i balkonem. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 62 mkw. ;
Pokój jednoosobowy. Jest to pokój z telewizorem, minibarem i dobrze wyposażoną łazienką. Pokój Jednoosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe. Pokoje typu deluxe zajmują powierzchnię 35–48 m² i oferują możliwość przedłużenia sofy oraz wstawienia dodatkowego łóżka. Niektóre pokoje dysponują balkonem i zapewniają widok na góry. Pokój Dwuosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw. ;
Pokój rodzinny typu Standard. Ten pokój rodzinny mieści łazienkę z wanną lub prysznicem, suszarką do włosów, kapciami, szlafrokami i bezpłatnym zestawem kosmetyków. Wyposażenie tego pokoju rodzinnego obejmuje minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty, szafę, sejf oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Rodzinny - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 30 mkw. ;
Apartament z widokiem na ogród. Ten przestronny apartament mieści oddzielną sypialnię, 2 salony oraz 2 łazienki z wanną i bezpłatnym zestawem kosmetyków. W tym apartamencie z balkonem zapewniono również minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. Do dyspozycji gości są 3 łóżka. Apartament - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 88 mkw. ;
Pokój jednoosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Ten pokój jednoosobowy zapewnia prywatną łazienkę z prysznicem typu walk-in. Dla gości przygotowano suszarkę do włosów, szlafroki, kapcie i bezpłatne przybory toaletowe. Udogodnienia w tym pokoju jednoosobowym z balkonem obejmują minibar, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów kablowych. W tej opcji zakwaterowania do dyspozycji gości są 2 łóżka. Pokój Jednoosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 25 mkw.
Noclegi w Zakopanem
Zakopane opis: Miejscowość powstała na początku XVII w. W 1754 r. założono w Kuźnicach Hutę. Od ok. 1870 r. dzięki działalności dra T. Chałubińskiego Zakopane staje się znaną miejscowością wypoczynkową odwiedzaną w lecie przez elitę umysłową i artystyczną kraju. W 1873 założenie Towarzystwa Tatrzańskiego, w 1903 r. pierwszego klubu wysokogórskiego (STTT). W latach dwudziestych szybka i chaotyczna rozbudowa miasta. W 1925 budowa skoczni pod Krokwią. W 1933 roku Zakopane uzyskało prawa miejskie. Lata 1935-38 to okres budowy kolejek na Kasprowy Wierch i Gubałówkę. Pod koniec XIX wieku Zakopane stało się ważnym ośrodkiem kulturalnym, odwiedzanym (lub zamieszkanym) przez takie sławne postacie polskiej kultury jak: H. Sienkiewicz, W. Orkan, St. Witkiewicz, S. Żeromski, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jan Kasprowicz, Mieczysław Karłowicz, Karol Szymanowski, Stanisław Ignacy Witkiewicz i inni.