Zaciszny obiekt Villa 11 Folk & Design usytuowany jest w Zakopanem i zapewnia bezpłatny dostęp do sauny oraz bezpłatne WiFi. Wnętrza urządzone są w stylu góralskim. Goście mogą nieodpłatnie korzystać z prywatnego monitorowanego parkingu.
Wszystkie pokoje wyposażone są w lodówkę oraz 40-calowy telewizor z płaskim ekranem. W każdym z nich mieści się także łazienka z suszarką do włosów i bezpłatnym zestawem kosmetyków.
Krupówki oddalone są od obiektu Villa 11 Folk & Design o 15 minut spacerem. Najbliższy wyciąg narciarski dla dzieci, Koziniec, położony jest 300 metrów od budynku, a od centrum narciarskiego Nosal Gości dzieli 1,3 km. Stacja kolejki linowej na Kasprowy Wierch znajduje się w odległości 2,5 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 12:00.
Recepcja nie jest czynna przez całą dobę. Osoby, które planują przyjazd po 18:00, proszone są o wcześniejszy telefoniczny kontakt z personelem obiektu i poinformowanie go o planowanej godzinie przybycia na miejsce. Dane kontaktowe znajdują się w potwierdzeniu rezerwacji.Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Dwuosobowy typu Economy. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy oferuje jadalnię oraz łazienkę z wanną lub prysznicem i suszarką do włosów. Zapewniono w nim szafę, sejf, ogrzewanie, telewizor z płaskim ekranem i podłogę wyłożoną wykładziną. W opcji zakwaterowania znajduje się 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 18 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem i widokiem na góry. Ten klimatyzowany pokój dwuosobowy oferuje jadalnię, łazienkę z wanną lub prysznicem oraz taras z widokiem na ogród. W opcji zakwaterowania znajduje się 1 łóżko. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 20 mkw.
Noclegi w Zakopanem
Zakopane opis: Miejscowość powstała na początku XVII w. W 1754 r. założono w Kuźnicach Hutę. Od ok. 1870 r. dzięki działalności dra T. Chałubińskiego Zakopane staje się znaną miejscowością wypoczynkową odwiedzaną w lecie przez elitę umysłową i artystyczną kraju. W 1873 założenie Towarzystwa Tatrzańskiego, w 1903 r. pierwszego klubu wysokogórskiego (STTT). W latach dwudziestych szybka i chaotyczna rozbudowa miasta. W 1925 budowa skoczni pod Krokwią. W 1933 roku Zakopane uzyskało prawa miejskie. Lata 1935-38 to okres budowy kolejek na Kasprowy Wierch i Gubałówkę. Pod koniec XIX wieku Zakopane stało się ważnym ośrodkiem kulturalnym, odwiedzanym (lub zamieszkanym) przez takie sławne postacie polskiej kultury jak: H. Sienkiewicz, W. Orkan, St. Witkiewicz, S. Żeromski, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jan Kasprowicz, Mieczysław Karłowicz, Karol Szymanowski, Stanisław Ignacy Witkiewicz i inni.