Hotel Willa Pod Skocznią znajduje się w malowniczej i spokojnej okolicy, kilka minut spacerem od tętniącej życiem ulicy Krupówki. Oferuje on komfortowe pokoje z widokiem na Tatry.
Hotel Willa Pod Skocznią składa się z 2 budynków i dysponuje restauracją oraz kawiarnią. W głównym budynku hotelowym mieszczą się pokoje typu superior i deluxe. Pokoje typu economy mieszczą się w budynku willi. W pogodne dni Goście mogą odpocząć w ogrodzie lub zorganizować grilla.
W okolicy hotelu Willa Pod Skocznią znajduje się wiele szlaków turystycznych, a także stoki narciarskie. Najbliższy wyciąg narciarski oddalony jest od obiektu o 100 metrów.
Personel hotelu może pomóc Gościom w zorganizowaniu kuligów, wycieczek po górach oraz lekcji jazdy na nartach.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Jeśli chcesz otrzymać fakturę za opłacony wcześniej pobyt, wpisz tę prośbę i dane swojej firmy w polu Zadaj pytanie.
Pokój dwuosobowy z 1 łóżkiem podwójnym lub 2 łóżkami pojedynczymi Economy w budynku willi. Pokój ten jest wyposażony w telewizor. Mieści się on w budynku willi. Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 15 mkw. ;
Pokój dwuosobowy typu Standard. Ten elegancki pokój mieści się w głównym budynku i wyposażony jest w telewizor. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 17 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe. Ten bardziej przestronny pokój z ładnym widokiem wyposażony jest w sofę i mieści się w głównym budynku. Pokój Dwuosobowy - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 27 mkw. ;
Apartament typu studio. This apartment includes 1 living room, 1 separate bedroom and 1 bathroom with a shower and free toiletries. Boasting a balcony with garden views, this apartment also offers a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit has 2 beds. Apartament - 3 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 40 mkw.
Noclegi w Zakopanem
Zakopane opis: Miejscowość powstała na początku XVII w. W 1754 r. założono w Kuźnicach Hutę. Od ok. 1870 r. dzięki działalności dra T. Chałubińskiego Zakopane staje się znaną miejscowością wypoczynkową odwiedzaną w lecie przez elitę umysłową i artystyczną kraju. W 1873 założenie Towarzystwa Tatrzańskiego, w 1903 r. pierwszego klubu wysokogórskiego (STTT). W latach dwudziestych szybka i chaotyczna rozbudowa miasta. W 1925 budowa skoczni pod Krokwią. W 1933 roku Zakopane uzyskało prawa miejskie. Lata 1935-38 to okres budowy kolejek na Kasprowy Wierch i Gubałówkę. Pod koniec XIX wieku Zakopane stało się ważnym ośrodkiem kulturalnym, odwiedzanym (lub zamieszkanym) przez takie sławne postacie polskiej kultury jak: H. Sienkiewicz, W. Orkan, St. Witkiewicz, S. Żeromski, Kazimierz Przerwa-Tetmajer, Jan Kasprowicz, Mieczysław Karłowicz, Karol Szymanowski, Stanisław Ignacy Witkiewicz i inni.