Oferta obiektu Stodoła Simonka na punkcie widokowym położonego w miejscowości Zawoja obejmuje odkryty basen, bezpłatne WiFi, obsługę pokoju i całodobową recepcję. Obiekt oferuje widok na góry i widok na basen.
W willi do dyspozycji Gości przygotowano balkon, 3 sypialnie, salon oraz kuchnię z doskonałym wyposażeniem, w tym lodówką i mikrofalówką. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt dysponuje tarasem słonecznym. Na miejscu dostępny jest ogród ze sprzętem do grillowania, a w okolicy panują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kraków-Balice, znajduje się 70 km od obiektu Stodoła Simonka na punkcie widokowym.
Doba hotelowa od godziny 14:00 do 10:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Willa z 3 sypialniami. The fireplace is a top feature of this villa. In the well-fitted kitchen, guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave. The villa features a washing machine, a private entrance, soundproof walls, a flat-screen TV, as well as pool views. The unit has 6 beds. Willa - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 7 mkw.
Noclegi w Zawoi
Zawoja opis: Zawoja powstała w XVI wieku i pierwszymi osadnikami byli pasterze wołoscy, którzy w poszukiwaniu nowych terenów wypasowych dotarli od Siedmiogrodu w rejon Beskidu Żywieckiego i osiedlili się na stałe. Nazwa wsi jest pochodzenia wołoskiego; wywodzi się z dacko-rumuńskiego słowa zavoiu (podmokły las nad urwistym zakolem rzeki) i pierwotnie brzmiała Zawój. Legenda wywodzi nazwę wsi od słowa zabój, wiążąc ją ze zbójnikami, a także od zawojów czyli kobiecych haftowanych chustek, z których wieś słynęła, czy też od wijącej się, zawijającej, krętej drogi. W XIX wieku na terenie Zawoi Centrum znajdował się ośrodek produkcji żelaza, wspomagający hutę w Makowie. Mniej więcej w tym samym czasie w Zawoi Wilcznej działała fabryka zapałek i tartak parowy. We wsi pracowały też liczne tartaczki wodne, folusze i młyny. Zawoja zaczęła zyskiwać miano miejscowości turystycznej, letniskowej i wypoczynkowej i do dnia dzisiejszego jest najczęściej odwiedzaną wsią w Beskidach, zarówno w lecie jak i zimie.