Obiekt Osada Beskidzka oferuje kryte strzechą, drewniane domki z widokiem na masyw Babia Góra. Do dyspozycji Gości jest także sauna i wanna z hydromasażem na świeżym powietrzu. W każdym domku Goście mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu.
Dwupiętrowe domki odznaczają się wystrojem w regionalnym stylu i zapewniają nowoczesne udogodnienia. Każdy dysponuje tarasem z meblami ogrodowymi, telewizorem z płaskim ekranem, kuchnią z piekarnikiem oraz łazienką z prysznicem.
Obiekt oferuje również usługę cateringową. Najbliższy sklep spożywczy dzieli od domków 200 metrów. Od hotelowego spa domki oddalone są o 1 km, a od wyciągu narciarskiego Mosorny Groń – o 7 km.
Doba hotelowa od godziny 17:00 do 12:00.
Przed przyjazdem należy dokonać przedpłaty przelewem. Personel obiektu przekaże Gościom szczegółowe informacje po dokonaniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Mały domek. Jest to dwupiętrowy drewniany domek urządzony w regionalnym stylu i wyposażony w nowoczesne udogodnienia. Do dyspozycji Gości jest umeblowany taras, telewizor z płaskim ekranem, kuchnia z piekarnikiem oraz łazienka z prysznicem. Domek - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 37 mkw. ;
Duży domek. Udogodnienia obejmują pompę ciepła, panele słoneczne oraz piec kaflowy z kominkiem. Kuchnia wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i piec opalany drewnem. Do dyspozycji Gości są 3 sypialnie, sauna fińska, sprzęt do opieki nad dziećmi oraz przewodniki turystyczne. Domek - 7 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 63 mkw.
Noclegi w Zawoi
Zawoja opis: Zawoja powstała w XVI wieku i pierwszymi osadnikami byli pasterze wołoscy, którzy w poszukiwaniu nowych terenów wypasowych dotarli od Siedmiogrodu w rejon Beskidu Żywieckiego i osiedlili się na stałe. Nazwa wsi jest pochodzenia wołoskiego; wywodzi się z dacko-rumuńskiego słowa zavoiu (podmokły las nad urwistym zakolem rzeki) i pierwotnie brzmiała Zawój. Legenda wywodzi nazwę wsi od słowa zabój, wiążąc ją ze zbójnikami, a także od zawojów czyli kobiecych haftowanych chustek, z których wieś słynęła, czy też od wijącej się, zawijającej, krętej drogi. W XIX wieku na terenie Zawoi Centrum znajdował się ośrodek produkcji żelaza, wspomagający hutę w Makowie. Mniej więcej w tym samym czasie w Zawoi Wilcznej działała fabryka zapałek i tartak parowy. We wsi pracowały też liczne tartaczki wodne, folusze i młyny. Zawoja zaczęła zyskiwać miano miejscowości turystycznej, letniskowej i wypoczynkowej i do dnia dzisiejszego jest najczęściej odwiedzaną wsią w Beskidach, zarówno w lecie jak i zimie.