Obiekt Slow Life Pod Babią Górą oferuje bar, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Babiogórski Park Narodowy – około 8,1 km. Oferta willi obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólną kuchnię oraz bezpłatne Wi-Fi.
W willi zapewniono kilka sypialni (4), kilka łazienek (2), pościel, ręczniki, jadalnię oraz kuchnię z pełnym wyposażeniem. Do dyspozycji Gości jest także telewizor z płaskim ekranem z dostępem do kanałów kablowych oraz taras z widokiem na góry.
Pracownicy całodobowej recepcji, którzy mówią w języku niemieckim, angielskim i polskim, służą pomocą przez cały dzień.
Okolica jest popularna wśród miłośników trekkingu, narciarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Góra Mosorny Groń – 8,3 km, Hala Miziowa – 41 km. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice oddalone jest o 91 km. Obiekt organizuje ponadto płatny transfer lotniskowy.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W momencie zameldowania wymagane jest okazanie ważnego dowodu tożsamości ze zdjęciem oraz karty kredytowej. Życzenia specjalne zostaną zrealizowane w zależności od dostępności, a ich realizacja może podlegać dodatkowej opłacie.
Willa. Jest to willa z kominkiem. Ta willa obejmuje 4 sypialnie, 2 łazienki z prysznicem, część wypoczynkową oraz taras. W dobrze wyposażonej kuchni przygotowano płytę kuchenną, lodówkę, przybory kuchenne oraz zmywarkę do naczyń. Goście zatrzymujący się w tej willi mogą korzystać z grilla. Ta willa z dźwiękoszczelnymi ścianami i widokiem na ogród oferuje również telewizor z płaskim ekranem i dostępem do serwisów streamingowych. Na gości czeka wino lub szampan. Do dyspozycji gości jest 6 łóżek. Willa - 9 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 130 mkw.
Noclegi w Zawoi
Zawoja opis: Zawoja powstała w XVI wieku i pierwszymi osadnikami byli pasterze wołoscy, którzy w poszukiwaniu nowych terenów wypasowych dotarli od Siedmiogrodu w rejon Beskidu Żywieckiego i osiedlili się na stałe. Nazwa wsi jest pochodzenia wołoskiego; wywodzi się z dacko-rumuńskiego słowa zavoiu (podmokły las nad urwistym zakolem rzeki) i pierwotnie brzmiała Zawój. Legenda wywodzi nazwę wsi od słowa zabój, wiążąc ją ze zbójnikami, a także od zawojów czyli kobiecych haftowanych chustek, z których wieś słynęła, czy też od wijącej się, zawijającej, krętej drogi. W XIX wieku na terenie Zawoi Centrum znajdował się ośrodek produkcji żelaza, wspomagający hutę w Makowie. Mniej więcej w tym samym czasie w Zawoi Wilcznej działała fabryka zapałek i tartak parowy. We wsi pracowały też liczne tartaczki wodne, folusze i młyny. Zawoja zaczęła zyskiwać miano miejscowości turystycznej, letniskowej i wypoczynkowej i do dnia dzisiejszego jest najczęściej odwiedzaną wsią w Beskidach, zarówno w lecie jak i zimie.