Obiekt Chata Pod Kwiatkiem oferuje zakwaterowanie w miejscowości Zawoja. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Babiogórski Park Narodowy – 6,1 km, Góra Mosorny Groń – 6,2 km. Na terenie obiektu znajduje się prywatny parking.
Niektóre opcje zakwaterowania mają taras lub balkon z widokiem na góry.
Okolica jest popularna wśród miłośników narciarstwa i jazdy na rowerze. Goście mogą odprężyć się w ogrodzie lub we wspólnym salonie.
Najbliższe lotnisko, Lotnisko Kraków-Balice, znajduje się 88 km od obiektu Chata Pod Kwiatkiem.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 10:00.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Pokój Czteroosobowy. The quadruple room provides a wardrobe, heating, a terrace with mountain views as well as a shared bathroom featuring a shower. Pokój Czteroosobowy - 4 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 16 mkw. ;
Pokój Dwuosobowy z balkonem. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój trzyosobowy z balkonem. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. ;
Pokój wieloosobowy dla kobiet (4 osoby). W tej opcji zakwaterowania zapewniono 4 łóżka. Pokój Wieloosobowy - 4 osobowy. ;
Pokój trzyosobowy. Pokój Trzyosobowy - 3 osobowy. ;
Mały pokój Dwuosobowy. W tej opcji zakwaterowania zapewniono 2 łóżka. Pokój Dwuosobowy - 2 osobowy. ;
Pokój wieloosobowy dla mężczyzn (4 osoby). The unit has 4 beds. Pokój Wieloosobowy - 4 osobowy. ;
Łóżko pojedyncze w męskim pokoju wieloosobowym dla 4 osób. Łóżko w pokoju wieloosobowym - 1 osobowy. ;
Łóżko w żeńskim pokoju wieloosobowym dla 4 osób. Łóżko w pokoju wieloosobowym - 1 osobowy.
Noclegi w Zawoi
Zawoja opis: Zawoja powstała w XVI wieku i pierwszymi osadnikami byli pasterze wołoscy, którzy w poszukiwaniu nowych terenów wypasowych dotarli od Siedmiogrodu w rejon Beskidu Żywieckiego i osiedlili się na stałe. Nazwa wsi jest pochodzenia wołoskiego; wywodzi się z dacko-rumuńskiego słowa zavoiu (podmokły las nad urwistym zakolem rzeki) i pierwotnie brzmiała Zawój. Legenda wywodzi nazwę wsi od słowa zabój, wiążąc ją ze zbójnikami, a także od zawojów czyli kobiecych haftowanych chustek, z których wieś słynęła, czy też od wijącej się, zawijającej, krętej drogi. W XIX wieku na terenie Zawoi Centrum znajdował się ośrodek produkcji żelaza, wspomagający hutę w Makowie. Mniej więcej w tym samym czasie w Zawoi Wilcznej działała fabryka zapałek i tartak parowy. We wsi pracowały też liczne tartaczki wodne, folusze i młyny. Zawoja zaczęła zyskiwać miano miejscowości turystycznej, letniskowej i wypoczynkowej i do dnia dzisiejszego jest najczęściej odwiedzaną wsią w Beskidach, zarówno w lecie jak i zimie.