Heima Zawoja to miejsce, które zapewnia komfort i wygodę dzięki szerokiej gamie udogodnień.
W łazienkach obiektu znajdziesz papier toaletowy 🧻, ręczniki, wannę lub prysznic. Do dyspozycji gości są również bezpłatny zestaw kosmetyków 🧴 oraz suszarka do włosów.
W sypialniach dostępne są pościel oraz szafa lub garderoba. Z pokoi można podziwiać widok na okolicę.
Goście mogą korzystać ze wspólnej kuchni, która jest wyposażona w czajnik elektryczny 🍵. W okolicy obiektu znajduje się miejsce na piknik, meble ogrodowe oraz ogród, co umożliwia miłe spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
W pokoju znajdziesz gniazdko koło łóżka oraz wieszak na ubrania. W salonie dostępna jest wspólna część rekreacyjna oraz sala TV 📺.
Obiekt oferuje szybkie Wi-Fi 🌐, które jest bezpłatne i odpowiednie do streamingu treści w jakości 4K oraz prowadzenia wideorozmów na wielu urządzeniach.
Bezpłatny parking prywatny 🚗 jest dostępny na miejscu, bez potrzeby rezerwacji. Dodatkowo, oferowane są usługi takie jak transfer 🚖 oraz transfer lotniskowy (za dodatkową opłatą).
Goście mogą skorzystać z indywidualnego zameldowania/wymeldowania, przechowalni bagażu oraz ekspresowego zameldowania/wymeldowania.
W centrum wellness dostępne są leżaki 🏖️ oraz parasole przeciwsłoneczne.
Bezpieczeństwo jest zapewnione dzięki gaśnicom 🧯, czujnikowi dymu oraz dostępowi za pomocą kluczy.
Obiekt Heima Zawoja oferuje pokoje dla niepalących oraz część przeznaczoną dla palących, a także ogrzewanie oraz moskitierę.
Usługi recepcji obejmują możliwość wystawienia faktury oraz dostępność w wielu językach, w tym angielskim, hiszpańskim, islandzkim, włoskim, polskim oraz rosyjskim.
Noclegi w Zawoi
Zawoja opis: Zawoja powstała w XVI wieku i pierwszymi osadnikami byli pasterze wołoscy, którzy w poszukiwaniu nowych terenów wypasowych dotarli od Siedmiogrodu w rejon Beskidu Żywieckiego i osiedlili się na stałe. Nazwa wsi jest pochodzenia wołoskiego; wywodzi się z dacko-rumuńskiego słowa zavoiu (podmokły las nad urwistym zakolem rzeki) i pierwotnie brzmiała Zawój. Legenda wywodzi nazwę wsi od słowa zabój, wiążąc ją ze zbójnikami, a także od zawojów czyli kobiecych haftowanych chustek, z których wieś słynęła, czy też od wijącej się, zawijającej, krętej drogi. W XIX wieku na terenie Zawoi Centrum znajdował się ośrodek produkcji żelaza, wspomagający hutę w Makowie. Mniej więcej w tym samym czasie w Zawoi Wilcznej działała fabryka zapałek i tartak parowy. We wsi pracowały też liczne tartaczki wodne, folusze i młyny. Zawoja zaczęła zyskiwać miano miejscowości turystycznej, letniskowej i wypoczynkowej i do dnia dzisiejszego jest najczęściej odwiedzaną wsią w Beskidach, zarówno w lecie jak i zimie.