Obiekt Willa "Pod Bukiem" położony jest w miejscowości Złoty Stok i oferuje taras, bezpłatne Wi-Fi oraz widok na ogród. Obiekt zapewnia ogród oraz bezpłatny prywatny parking. W okolicy w odległości 34 km znajduje się Dworzec kolejowy w Polanicy-Zdroju.
W willi z 2 sypialniami zapewniono salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz łazienkę (1).
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Kopalnia złota w Złotym Stoku – 400 m, Pijalnia Wód Mineralnych – 33 km. Najbliższe lotnisko, Lotnisko Wrocław, znajduje się 89 km od obiektu Willa "Pod Bukiem".
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa z 2 sypialniami. The villa has 2 bedrooms, 1 bathroom and a kitchen. The villas kitchen is available for cooking and storing food. This villa offers a washing machine, a flat-screen TV and garden views. The unit has 5 beds. Willa - 5 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 100 mkw.
Noclegi w Złotym Stoku
Złoty Stok opis: Średniowieczna osada górnicza powstała w związku z wydobywaniem w okolicy złota. Najstarsze dokumenty potwierdzające prawa miejskie Złotego Stoku datuje się na 1334 rok, jednak nie wiadomo, kiedy faktycznie je uzyskał. W 1491 roku Złoty Stok otrzymał herb, sztandar i rangę Wolnego Miasta Górniczego. Na początku XVI wieku przypada szczytowy rozkwit górnictwa i hutnictwa złota oraz samego miasta. O gwałtownym rozwoju górnictwa świadczy zainteresowanie się nim najpotężniejszych wówczas w Europie domów handlowych i spółek górniczo-hutniczych. W 1507 książęta ziębicko-oleśniccy bracia Albrecht i Karol założyli mennicę, biła ona monety z wydobywanego tu złota do 1621 roku. Od 1742 miasto wraz z całym Dolnym Śląskiem przeszło pod zwierzchnictwo Prus. W 1900 r. miasto uzyskało lokalne połączenie kolejowe z Kamieńcem Ząbkowickim. W 1960 roku zamknięto kopalnię, tym samym skończył się prawie 700-letni okres działalności górniczej w Złotym Stoku.