Obiekt Willa z bali położony jest w miejscowości Zubrzyca Górna i oferuje widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Gubałówka – 42 km, Dolina Kościeliska – 44 km. Oferta willi obejmuje ogród, sprzęt do grillowania, bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny prywatny parking.
W willi zapewniono taras, kilka sypialni (3), salon z telewizorem z płaskim ekranem, kuchnię ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i piekarnik, a także kilka łazienek (2) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Babiogórski Park Narodowy – 12 km, Góra Mosorny Groń – 21 km. Lotnisko Lotnisko Kraków-Balice znajduje się 98 km od obiektu.
Doba hotelowa od godziny 15:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa. Featuring a private entrance, this villa also comprises 1 living room, 3 separate bedrooms and 2 bathrooms with a shower. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and an oven in the well-fitted kitchen. The villa also provides guests with a barbecue. Boasting a terrace with garden views, this villa also provides a washing machine and a flat-screen TV. The unit offers 6 beds. Willa - 10 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 100 mkw.
Noclegi w Zubrzycy Górnej
Zubrzyca Górna opis: Wieś o nazwie Zubrzyca po raz pierwszy pojawia się w rejestrze podatkowym państwa Orawskiego w roku 1567. Podział na Zubrzycę Górną i Dolną nastąpił w 1624 roku. Założona na prawie wołoskim, należała do państwa Orawskiego. Zasiedlona głównie osadnikami zbiegłymi z Żywiecczyzny i Jordanowszczyzny. Mimo długotrwałego pozostawania pod obcymi wpływami, ludność zachowała język i obyczaje polskie. W połowie XVII wieku, kiedy to na Orawie dochodzi do popieranej przez cesarza austriackiego akcji kontrreformacyjnej, sołtys Zubrzycy Górnej – Mateusz Moniak opowiedział się za katolicyzmem. W zamian za to cesarz Leopold I wydał w roku 1673 przywilej zwalniający go od wszelkich czynszów i danin na rzecz państwa Orawskiego, a w 1674 roku sołtysia rodzina Moniaków została nobilitowana. We wsi dość szybko postępował rozwój rolnictwa i pasterstwa, a równolegle miejscowych specjalności przędzenia lnu i tkania płócien. Płótna zubrzyckie znane były szeroko, między innymi w Wiedniu, w Petersburgu a także na Bliskim Wschodzie.