Obiekt Gierkówka - Górska Rezydencja Pierwszego Sekretarza położony jest w miejscowości Zwardoń i oferuje sezonowy odkryty basen, ogród oraz taras. Na miejscu zapewniono też bezpłatne Wi-Fi, a Goście mogą podziwiać widok na góry. Obiekt zapewnia prywatny basen oraz bezpłatny prywatny parking.
Oferta willi obejmuje kilka sypialni (4), salon, kuchnię z pełnym wyposażeniem, w tym lodówką i czajnikiem, a także kilka łazienek (2) z prysznicem oraz wanną. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
Obiekt Gierkówka - Górska Rezydencja Pierwszego Sekretarza oferuje saunę.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Szlak Papieski w Beskidzie Żywieckim – 15 km, Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 17 km.
Doba hotelowa od godziny 17:00 do 12:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa. Jest to luksusowa willa z sauną, kominkiem oraz basenem z widokiem na okolicę. Ta klimatyzowana willa z oddzielnym wejściem mieści salon, 4 oddzielne sypialnie oraz 2 łazienki z wanną i prysznicem. W dobrze wyposażonej kuchni zapewniono płytę kuchenną, lodówkę, zmywarkę do naczyń i przybory kuchenne. W willi dostępny jest sprzęt do grillowania. Udogodnienia obejmują taras oraz pralkę. Z okien roztacza się widok na ogród. Dla Gości przygotowano wino lub szampana. W opcji zakwaterowania znajduje się 6 łóżek. Willa - 8 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 117 mkw.
Noclegi w Zwardoniu
Zwardoń opis: Zwardoń jest stosunkowo młodą miejscowością. Czas jego powstania nie jest dokładnie znany. Był to prawdopodobnie XVII wiek. Chociaż przypuszczalnie istniała tutaj wcześniej graniczna osada czy też punkt celny na szlaku handlowym. Najstarszą częścią Zwardonia jest osiedle Myto. Prawdopodobnie około XVII-XVIII wieku, zjawiło się tutaj czterech braci o nazwisku Zwardoń. Na niczyich ziemiach postawili oni zagrody, zajmując się hodowlą owiec i bydła. Prawdopodobnie byli to osadnicy Wołoscy posuwający się zboczami gór Beskidu Żywieckiego, którzy nie znaleźli miejsca w zasiedlonych górach Beskidu Śląskiego, albo też włościanie przeniesieni w górne rejony Soły, z przeludnionych wsi dookoła Węgierskiej Górki. Nazwa Zwardoń pojawia się na mapie końcem XVIII wieku przy istniejącym już wówczas bitym trakcie oraz w dokumentach określających zasięg cyrkułu myślenickiego (od 1821 roku wadowickiego). W końcu XVIII wieku za panowania cesarza Józefa II zbudowano przez Przełęcz Przysłop, zgodnie z przebiegiem starego szlaku handlowego, tzw. trakt cesarski czyli popularną „cesarkę”. W XIX wieku Zwardoń znalazł się w dobrach Wielopolskich, ale od roku 1813 dobra Soli, a wraz z nią i Zwardonia przypadły hrabiemu Szembekowi. Majątek ten w latach 70. XIX wieku wykupili Habsburgowie (Albrecht i Karol).