Obiekt Na szlaku położony jest w miejscowości Zwardoń w regionie śląskie i oferuje bezpłatne WiFi, sprzęt do grillowania, ogród oraz bezpłatny prywatny parking. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 18 km.
W naszej ofercie m. in. : bezpłatne Wi-Fi, ogród, jazda na rowerze, meble ogrodowe, Używane są chemiczne środki czystości, które skutecznie zapobiegają rozprzestrzenianiu się koronawirusa, całkowity zakaz palenia, sprzęt do grillowania, monitoring wokół obiektu, pokoje dla niepalących, bezpłatny parking, piesze wycieczki, W miejscach zakwaterowania gości oraz ważnych częściach wspólnych znajdują się środki do dezynfekcji rąk, narciarstwo, szkółka narciarska, Wynajem rowerów, Wi-Fi, parking, piesze wycieczki, przechowalnia nart, wycieczki rowerowe, prywatny parking, zwierzęta domowe są akceptowane, gaśnice, Wi-Fi dostępne w całym obiekcie, dostęp do Internetu, parking na miejscu, wspólna kuchnia.
Doba hotelowa zaczyna się od godziny 17:00 a kończy o godzinie 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp. Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu Na szlaku o planowanej godzinie przyjazdu. Aby to zrobić, możesz wpisać treść prośby w miejscu na życzenia specjalne lub skontaktować się bezpośrednio z obiektem, korzystając z danych kontaktowych widniejących w potwierdzeniu rezerwacji. Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)Dostępne pokoje:
Pokój Czteroosobowy 4 osobowy (4 łóżka pojedyncze - 20 mkw);
Pokój Trzyosobowy 3 osobowy (3 łóżka pojedyncze - 15 mkw);
Pokój Dwuosobowy 2 osobowy (2 łóżka pojedyncze - 13 mkw).
Noclegi w Zwardoniu
Zwardoń opis: Zwardoń jest stosunkowo młodą miejscowością. Czas jego powstania nie jest dokładnie znany. Był to prawdopodobnie XVII wiek. Chociaż przypuszczalnie istniała tutaj wcześniej graniczna osada czy też punkt celny na szlaku handlowym. Najstarszą częścią Zwardonia jest osiedle Myto. Prawdopodobnie około XVII-XVIII wieku, zjawiło się tutaj czterech braci o nazwisku Zwardoń. Na niczyich ziemiach postawili oni zagrody, zajmując się hodowlą owiec i bydła. Prawdopodobnie byli to osadnicy Wołoscy posuwający się zboczami gór Beskidu Żywieckiego, którzy nie znaleźli miejsca w zasiedlonych górach Beskidu Śląskiego, albo też włościanie przeniesieni w górne rejony Soły, z przeludnionych wsi dookoła Węgierskiej Górki. Nazwa Zwardoń pojawia się na mapie końcem XVIII wieku przy istniejącym już wówczas bitym trakcie oraz w dokumentach określających zasięg cyrkułu myślenickiego (od 1821 roku wadowickiego). W końcu XVIII wieku za panowania cesarza Józefa II zbudowano przez Przełęcz Przysłop, zgodnie z przebiegiem starego szlaku handlowego, tzw. trakt cesarski czyli popularną „cesarkę”. W XIX wieku Zwardoń znalazł się w dobrach Wielopolskich, ale od roku 1813 dobra Soli, a wraz z nią i Zwardonia przypadły hrabiemu Szembekowi. Majątek ten w latach 70. XIX wieku wykupili Habsburgowie (Albrecht i Karol).