Obiekt Ostoya Skalanka KDN oferuje ogród, balkon oraz widok na ogród. Odległość ważnych miejsc od obiektu: Szlak Papieski w Beskidzie Żywieckim – około 14 km. Oferta willi obejmuje bezpłatny prywatny parking, wspólny salon oraz bezpłatne Wi-Fi.
W willi zapewniono taras, kilka sypialni (5), salon z telewizorem z płaskim ekranem, aneks kuchenny ze standardowym wyposażeniem, takim jak lodówka i zmywarka, a także kilka łazienek (4) z prysznicem. Goście mogą podziwiać widok na góry. W willi zapewniono ręczniki i pościel.
Odległość ważnych miejsc od obiektu: Ośrodek narciarski Zagroń Istebna – 22 km, Muzeum Narciarstwa – 36 km.
Doba hotelowa od godziny 16:00 do 11:00.
W obiekcie obowiązuje zakaz organizowania wieczorów panieńskich, kawalerskich itp.
Zarządzany przez gospodarza prywatnego (osobę fizyczną)
Willa. This villa features a hot tub, sauna and fireplace. This spacious villa features 1 living room, 5 separate bedrooms and 4 bathrooms with a bath and a shower. The well-fitted kitchenette features a stovetop, a refrigerator, a dishwasher and an oven. The villa has a washing machine, a private entrance, a tea and coffee maker as well as a terrace with garden views. The unit has 8 beds. Willa - 13 osobowy. Powierzchnia pokoju ok.: 250 mkw.
Noclegi w Zwardoniu
Zwardoń opis: Zwardoń jest stosunkowo młodą miejscowością. Czas jego powstania nie jest dokładnie znany. Był to prawdopodobnie XVII wiek. Chociaż przypuszczalnie istniała tutaj wcześniej graniczna osada czy też punkt celny na szlaku handlowym. Najstarszą częścią Zwardonia jest osiedle Myto. Prawdopodobnie około XVII-XVIII wieku, zjawiło się tutaj czterech braci o nazwisku Zwardoń. Na niczyich ziemiach postawili oni zagrody, zajmując się hodowlą owiec i bydła. Prawdopodobnie byli to osadnicy Wołoscy posuwający się zboczami gór Beskidu Żywieckiego, którzy nie znaleźli miejsca w zasiedlonych górach Beskidu Śląskiego, albo też włościanie przeniesieni w górne rejony Soły, z przeludnionych wsi dookoła Węgierskiej Górki. Nazwa Zwardoń pojawia się na mapie końcem XVIII wieku przy istniejącym już wówczas bitym trakcie oraz w dokumentach określających zasięg cyrkułu myślenickiego (od 1821 roku wadowickiego). W końcu XVIII wieku za panowania cesarza Józefa II zbudowano przez Przełęcz Przysłop, zgodnie z przebiegiem starego szlaku handlowego, tzw. trakt cesarski czyli popularną „cesarkę”. W XIX wieku Zwardoń znalazł się w dobrach Wielopolskich, ale od roku 1813 dobra Soli, a wraz z nią i Zwardonia przypadły hrabiemu Szembekowi. Majątek ten w latach 70. XIX wieku wykupili Habsburgowie (Albrecht i Karol).