loader
Noclegi wolne miejsca Noclegi z rabatem Andrzejki Boże Narodzenie Sylwester Rezerwuj on-line +Dodaj ofertę
spanie w górach
Darmowe konto wczasowicza.
Włącz dodatkowe opcje!
Darmowe konto można założyć z wykorzystaniem profilu Facebook.

Dzięki zalogowaniu do strefy wczasowicza uzyskasz dostęp do dodatkowych opcji które cały czas wzbogacamy.
Np. brak reklam na górze strony oferty.
Zakładając konto wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych tylko i wyłącznie na potrzeby konta wczasowicza i newslettera.
szczegóły konta wczasowicza i przetwarzanych danych.

zamknij

Użyj konta Facebook

Polskie góry - oferty z rabatami

Wakacje online

Wydarzenia w górach

Ile kosztuje ubezpieczenie na narty w Polsce?

Zima to czas, który sprzyja aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu. Znakomitym pomysłem na spędzanie wolnego czasu jest uprawianie typowych dla tej pory roku sportów. Zdecydowanie najpopularniejszym z nich jest narciarstwo, które stanowi równie dobry wybór dla indywidualistów, jak i dla całych rodzin. Polskie góry mają do zaoferowania wiele stoków przystosowanych do umiejętności o różnym stopniu zaawansowania i są coraz częściej wybieranym kierunkiem wyjazdowym.

Cieszyć się bezpieczeństwem i beztroską

Wybierając się na taką wyprawę, należy koniecznie pamiętać o tym, co najważniejsze, czyli o kwestiach związanych z bezpieczeństwem. Nawet doskonały narciarz może ulec poważnemu wypadkowi w wyniku drobnej nieuwagi lub niesprzyjających warunków. Warto zadbać o to, by taka sytuacja nie pociągnęła za sobą wyjątkowo przykrych następstw. Co zrobić? Wystarczy sięgnąć po właściwie dobrane ubezpieczenie na narty online na https://www.polisanarciarska.pl/.

Oferta firm ubezpieczeniowych jest szeroka i atrakcyjna, a dobranie odpowiedniej polisy na okoliczność wyjazdu krajowego jest znacznie mniej kłopotliwe niż zakup tej obejmującej swym zakresem wydarzenia mające miejsce poza granicami Polski. Ma na to wpływ fakt, że koszty ewentualnego leczenia po wypadku na stoku są refundowane z ubezpieczenia zdrowotnego przez Narodowy Fundusz Zdrowia, a pomoc górskich sił ratowniczych – darmowa. Jakie ubezpieczenie będzie więc najkorzystniejsze i z jakimi wydatkami będzie się wiązać?

Kompleksowe ubezpieczenie

Na szczególną uwagę zasługuje ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym (OC) oraz ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW). Ich ceny najczęściej kształtują się różnie w zależności od wieku ubezpieczonego.

W przypadku osób do 25. roku życia, przykładowa wysokość składki ubezpieczenia w najtańszym pakiecie wynosi 5,40 zł, natomiast w najdroższym – 13,50 zł. Wszystkie pakiety obejmują: ubezpieczenie NNW, OC oraz koszty leczenia i Assistance.

Jeśli chodzi o osoby w wieku od 25 do 65 lat, koszty kształtują się następująco: składka w najtańszym pakiecie – 6,00 zł, składka w najdroższym – 15,00 zł. Z łatwością można więc zauważyć, że nie są to zbyt duże sumy, a dzięki nim możemy w prosty sposób uniknąć niepotrzebnego stresu i kłopotów. 

Więcej przydatnych informacji znajdziesz w poradniku na stronie: https://www.polisanarciarska.pl/poradniki/ubezpieczenie-na-narty-w-polsce.

Miejscowość: - Dodane: 2020-02-07 - Źródło: Polisa narciarska

spanie

więcej wiadomości

Tanie noclegi w górach - polub nas na FB

Atrakcyjne oferty - zobacz koniecznie

Portal WPolskichGorach.pl wykorzystuje technologie cookies w celach marketingowych i statystycznych. Możesz zarządzać ustawieniami cookies w swojej przeglądarce. OK

Bądź na bieżąco!

Polub nasz profil FB i otrzymuj

ciekawe oferty, promocje, rabaty